Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Évek óta szakítottam egy lánnyal, mert féltem, hogy elhagy. Éveken keresztül várt rám, azóta megállapodott és családja lett. Én pedig nem tudom elfelejteni, lezárni. Nem akarom bántani a jelenlegi barátnőm, neki többször is meséltem erről, persze legtöbbször veszekedés lett belőle.

Ki mit ajánlana felejtőnek? (csak, mert szerintem mindent megpróbáltam amit lehet és legális)



2015. jún. 11. 15:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10 Figyi, én értékelem, hogy itt erölködsz, de szerintem ezt hagyjuk az exre, majd ő eldönti, majd ő megfogja válaszolni a srácnak. És ne egy idegen próbáljon hatni rá. Főleg egy ilyen komoly dologban.

A srác vegye fel a kapcsolatot az exel, és a többi az ő dolguk.Pont.

2015. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A beszélgetésnek és a barátságnak azért nincs (és nem lehet) alapja, mert évek óta nem találkoztunk. Mindkettőnk kapcsolatában lévő partnerek utálják kölcsönösen a másik oldalt.


Nem mellesleg szeretem a jelenlegi párom és nem akarom megbántani, ezért próbálkoztam meg mindennel, hogy lezárjam a múltat.

2015. jún. 11. 18:08
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

12 Akkor tovább várakozol rá, még éveket:)


Az, hogy a jelenlegi partnereknek (de inkább a tiédnek)nem volt gyerekszobája, és magán kívül Selát Sehall Dömötört játszik, miközben te szépen mész csendben tönkre, azt nagyon tudom sajnálni. Több mint esélyes, hogy az exed jelenlegi partnere jóval emberibb és normálisabb mint nálatok. Az kevésbé ennyire egoista-mint a te oldalad. az tuja más ember érdekét tekinteni.Holott lehetne sokkal normálisabb és emberibb kezelése ennek az egésznek, főleg ha még esetleg egy gyerek is befigyel, amiről esetleg nem tudtál.


Akkor további jó várakozást:)

2015. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

* a barátságnak azért nincs (és nem lehet) alapja,


Ha valakinek van egy gyereke a másik embertől akkor van alap, több is mint kéne, függetlenül attól, hogy ki mit mond hány éve nem beszélt a másik emberrel, miközben a valóság hogy minimum havonta/de inkább hetente akár milyen reg-en kapcsolatba lép az egyik a másikkal:D


Szóval ennek az egésznek a legnagyobb vesztese te magad vagy, mert aki egy egoista ember zsarnoksága miatt hagyja hogy szépen csendben tönkremenjél, arra nem lehet mit mondani, mint azt mazochista, önmaga ellenége:)

2015. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben mégis mit tehetek? Veressem össze magam az ex férjével? A barátságunk két emberen múlik és a másik fél bizonyára nem kér belőle. Különben a közösségi oldalon az ismerőse lennék.
2015. jún. 11. 23:49
 16/16 anonim válasza:
...ha igazán szereted a lányt akkor nem vered szét a jelenlegi boldogságát, mert a műltban is Te fejezted be kettőtök kapcsolatát. Lásd be hogy tévedtél akkor de ma már nincs jogod két ember boldogságát tönkre tenni csak az önző vágyad miatt. Persze ha majd az a lány kersne meg megint Téged....-nos az egészen más alaphelyzet volna.....(Mottó: Mindenki olyan tanácsot fog adni neked amilyen önmaga. Az önző ember....- tanácsa is önzőre fog sikeredni. )
2015. aug. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!