Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás SMS-ben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás SMS-ben?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a barátom prostival vesztette el a szüzességét mielőtt összejött velem, ennek hatására teljesen megundorodtam tőle, rá sem bírok nézni, arra gondoltam, hogy sms-ben szakítok vele.

Szerintetek jó ötlet, vagy mégis személyesen kéne?


19/L


2015. jún. 12. 21:28
1 2 3 4
 1/36 Interferencia ***** válasza:
68%
Elég bunkó dolog, személyesen kéne. De ez miért olyan undorító?
2015. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon primitív dolog. Megteheted, de szerintem az, hogy sms-ben küldesz el valakit szánalmasabb, mint prostival szexszelni kíváncsiságból. Ha tiszteled legalább magad valamennyire, akkor odaállsz elé és elmondod a véleményed. Amúgy a kifogásod elég nevetséges, nem tartozik rád, mit csinált előtted, örülhetnél, hogy őszinte volt egyáltalán. Nem bűnöző, csak szexszelt egy profival. Vagy félsz, hogy nem hozod azt a színvonalat? N31
2015. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
21%
minek pazarolnál pénzt sms-re? inkább többet ne keresd és tiltsd :)
2015. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
57%
Persze az nem lett volna gond ha nem hivatásossal veszíti el,szimplán csak egy olyannal akin ingyen végigment az egész város.
2015. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
51%

első, mi az, hogy miért olyan undorító ?!

Én is ki lennék akadva, az én világomban nekem is ki verné a biztosítékot, erről meg lehet ítélni embert azért . Na mindegy.

Szerintem személyesen kéne el mondanod neki ha vagy hozzá elég erős, és nem adod be a derekad.


19L

2015. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
Mit nem értetek azon hogy a kérdezőnek ez undorító? Ha ez a véleménye akkor ennyi. De azért ne SMS-be szakíts. Személyesen tedd meg. Nem kell sokáig tartania elég 2 perc is de sokkal normálisabb mint SMS-be.
2015. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
23%
Ha ilyen apróság miatt szakítana minden csaj, kihalna az emberiség. :D
2015. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
56%

5ös:"erről meg lehet ítélni embert azért "


ne ítélj, hogy ne ítéltess

2015. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
46%

Aki szerint ez undorító annyira, hogy szakítana: hány ex fér bele nálatok? Van valami szám/limit, ami felett dobjátok a pasit? Minimum is van, vagy csak maximum? Ha hivatásos az undorító, ha csak "népszerű" a lány, akkor az még belefér? Kettő egyszerre?


Szerintem álszentség valakit amiatt megítélni, hogy kivel feküdt le a múltban. Nem ő volt prosti, csak egyszer kipróbálta. Főleg elsőre, ami sehogy sem akart összejönni, gondolom.


Azt hiszem, ez simán csak prüdéria a részedről.

2015. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Interferencia ***** válasza:
35%
Én csak kérdeztem, jó lenne, ha érvekkel alátámasztaná a véleményét. Szerintem sok összetevős ez a dolog, nem mondanám, hogy önmagában attól, hogy valaki prostival veszíti el a szüzességét, már egy undorító féreg lenne.
2015. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!