Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hívhatott? L/21

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívhatott? L/21

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt a párommal, több mint egy hónapja szakítottunk, mert folyton veszekedtünk. Viszont tegnap este hívott telefonon, de már levolt némítva. Még szeretem, és most megint jól felkavart ezzel. Máskor is szakítottunk már, de 1-2 hét után kibékültünk. Nem akartam visszahívni, mert tudom ugyse húzzuk már sokáig. Szerintetek miért hívott? Vagy lehet csak véletlen volt?

2015. jún. 10. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak egyetlen ember tudja: az exed!

Mi itt tippelhetünk bármit, de ha tudni akarod, hívd fel és kérdezd meg.

2015. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, bár én szakítottam az illetővel, mert reménytelennek láttam az egész kapcsolatot. Hagytam a fenébe, mert megbántott. Aztán reggel újra keresett, felvettem és közölte, hogy szeret és látni akar. én pedig közöltem, hogy nem fog látni többet.. De ha Te szereted, hívd vissza. Soha nem szabad elengedni azt, akit igazán szeretsz! Legalábbis én ilyen esetben a végsőkig küzdeni szoktam :)
2015. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem szeretnék bunkó lenni de komolyan ide kiírtad ezt a kérdést? Ez egy anonim oldal senkinek gőze sincs ,hogy ki vagy és ilyet ,h miért hívhatott még úgy is nehéz kitalálni, hogy ha nagyon jól ismered az embereket....fogalmam sincs, én viszahívnám
2015. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!