Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért hívhatott? Mit akart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért hívhatott? Mit akart?

Figyelt kérdés
Tegnap rosszul éreztem magam, és du. 4 körül úgy döntöttem, lefekszem aludni. Előtte a pasimnak írtam msnen, hogy beszélnünk kellene majd, de most nem jó, mert nem érzem jól magam, és ideges is vagyok, mert gondok vannak itthon. Most, ahogy felkeltem, megnéztem az időt a telómon, és láttam, hogy volt 1 nem fogadott hívás a pasimtól. Mi a fenét akart? Most valamiféle próbaidőn vagyunk, 1 év járás után 4 hete szakítottunk, de azóta találkoztunk. Nem értem, mit akarhatott?
2010. nov. 7. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Izgalmas kérdést tettél föl .
2010. nov. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de engem idegesít, h mit akart :D Mert még nincs msnen, ilyenkor már szokott, kvázi a haverjánál aludt, és most nem akarom hívogatni. Majd megkérdezem akkor tőle, h mit akarhatott...Csak kíváncsi voltam, mások erről hogyan vélekednek.
2010. nov. 7. 06:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Istenem....

Hát nyilván meg akarta kérdezni hogy jobban vagy e....

2010. nov. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pfff mekkora hatalmas dilemma! Talán beszélned kellene vele nemgondolod? Azt várod, mi találjuk ki mit akart? Kérdezd meg tőle!
2010. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!