Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele pont most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele pont most?

Figyelt kérdés
Lassan öt éve vagyunk együtt a barátommal. Ő még mindig a rajongásig szeret, teljesen oda van értem meg vissza, én viszont úgy érzem... nem tudom, hogy érzem. Nem tudom, ő-e az igazi. Olyan, mintha "meguntam" volna a kapcsolatunkat. Mostanában egyre többször veti fel az összeköltözést.. de én pár hete akkor is kibúvókat keresek, ha csak találkoznom kell vele. Nem örülök, ha megölel vagy megcsókol. Olyan fojtó-idegesítő érzésem van olyankor. Mit csináljak? Ő ebből egyre többet vesz észre, folyton aggódik, hogy biztos haragszom rá... Azt mondja, hogy négy és fél év után nem itt kéne tartanunk, hogy minimum össze kellett volna költöznünk, csak akkor én mindig jövök a kibúvóimmal...

2013. aug. 23. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Te totál hülye vagy.
2013. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Miért is voltál vele ennyi ideig?


Annyit mindenképp megérdemel, hogy előbb elmondod neki azt amit most ide leírtál, és nem egyből hagyod faképnél.


Aztán ha nincs változás továbblépsz szépen, tőle függetlenül.

2013. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az igazi szó már elvesztette valódi jelentését,mert már annyi mindenkire rá mondják,és már közhelyé vált..
2013. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindennek annyi jelentősége van, amennyit neki tulajdonítunk. :) Én még hiszek az igazi "nyers" jelentésében... :D
2013. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 18:35

És annál többet jelent,minél kevesebbszer mondják ki..

2013. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!