Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele pont most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele pont most?

Figyelt kérdés
Lassan öt éve vagyunk együtt a barátommal. Ő még mindig a rajongásig szeret, teljesen oda van értem meg vissza, én viszont úgy érzem... nem tudom, hogy érzem. Nem tudom, ő-e az igazi. Olyan, mintha "meguntam" volna a kapcsolatunkat. Mostanában egyre többször veti fel az összeköltözést.. de én pár hete akkor is kibúvókat keresek, ha csak találkoznom kell vele. Nem örülök, ha megölel vagy megcsókol. Olyan fojtó-idegesítő érzésem van olyankor. Mit csináljak? Ő ebből egyre többet vesz észre, folyton aggódik, hogy biztos haragszom rá... Azt mondja, hogy négy és fél év után nem itt kéne tartanunk, hogy minimum össze kellett volna költöznünk, csak akkor én mindig jövök a kibúvóimmal...

2013. aug. 23. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Meguntad... ne várd, hogy ő változik, mert az elvárásoknak soha nincs jó vége, de ha elmondod neki, akkor talán ráébred, hogy "frissíteni kellene".

Az esetből tanulj mindenféleképpen, hogy legközelebb ne legyen egy ugyanilyen pasid... (akit megunsz!!)

2013. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne, szopasd még 2-3 évig, úgy a tisztességes!! -.-
2013. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult ilyen, én kiléptem a kapcsolatból rövidesen. Azóta sokkal boldogabb vagyok.
2013. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ha otthagynám, abba belebetegedne...
2013. aug. 23. 15:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor legyél életed végéig boldogtalan, mert valaki belebetegedne? Túl fogja élni.
2013. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondta, hogy nélkülem fele ilyen jó se lenne az élete. Nem ezt érdemli..
2013. aug. 23. 15:35
 7/15 anonim ***** válasza:
figyelj. adj neki esélyt. mondd neki hogy változtak az érzéseid. és akkor majd hátha máshogy csinálja a dolgokat hogy újra "belészeress". arra kérlek, hogy csak adj neki esélyt, és beszélj vele. így tisztességes.
2013. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha már így érzed az nem jó tapasztalat! 4 évig voltam valakivel és én is mindig azt mondtam hogy majd változik és minden jó lesz... hát nem lett belőle semmi így vége is lett! Ha csak gyötröd magad később se lesz jobb,inkább most legyen vége mint később mert akkor még nehezebb lesz :(
2013. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nem ezt érdemli." - rendes tőled, hogy erre gondolsz, de hát te sem ezt érdemled.


Nagyon boldog jövőt nem látok abból, amit leírtál, szóval, mégis jobb lesz, ha szakítasz vele.

Hidd el 10 év múlva máshogy látod te is, ő is.

2013. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Én a volt párommal valamivel több mint két év után jutottam el ide. Nem volt tökéletes a kapcsolatunk, de hát istenem, mindenhol vannak problémák. Aztán kezdtem elhidegülni tőle. Megbeszéltem vele, erőlködtünk, több programot csináltunk, hátha visszafordítható ez még bennem, de nem volt. Az utolsó pár hónapban abszolút nem volt testiség közöttünk. Addig húztuk ezt, hogy egy este, amikor nála aludtam azon kaptam magamat, hogy a fal felé pityeregve azon könyörgöm, hogy csak hozzám ne érjen, mert már nincs energiám újra és újra elutasítani. Akkor határoztam el végleg, hogy ennek már semmi értelme. Megpróbáltam/megpróbáltunk mindent, de nem ment. Nem ezt érdemelte ő sem, úgyhogy nehéz volt az elválás nekem is, de így 3 év távlatából visszagondolva, ez volt a lehető legjobb döntés, amit hozhattam és ma már abszolút nem bánom, hogy így alakult.
2013. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!