Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom teljesen megváltozott, kifordult magából.Míg régebben hatalmasakat beszélgettünk, sokszor órákon át, most csak a saját problémáival van elfoglalva, az enyémek nem érdeklik. Ha próbálom felhozni, mennyire megváltozott, ingerült lesz, és rám förmed. Azt gondolom, már nem szeret. Viszont akkor nincs értelme az egésznek. Ha erre rákérdezek, azt mondja, de nagyon idegesen, hogy ne kezdjem már a hülyeségeimet. (26 éves) Ja,és ha megkérdezem, miért nem beszéljük meg a problémákat, mindig azt mondja, ilyen hangulata van. Na nekem tegnap lett ebből elég, csak még nem szóltam, át akarom gondolni, 19 hónapról van szó, amit eltöltöttünk eddig.
2013. aug. 22. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kapaszkodsz olyan emberbe aki téged nem szeret? Ez a pasi nem szeret téged, valószínűleg már un is.
2013. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te vagy a 10 percel ezelőtti kérdező is?

Egyébként, ennek annyi.

2013. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem tettem fel ezelőtt kérdést. Szóval akkor az kamu, hogy sok a problémája, fáradt, stb. ezek mind kifogások, igaz? Akkor miért szorgalmazza mindig annyira hogy találkozzunk? Ha valaki unja a másikat, inkább elodázza a randikat. Mit csináljak, tegyek pontot az i-re? Mert megbeszélni nem tudom vele, mi bánt.
2013. aug. 22. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Én biztos nem szakítanék vele, nem szabad egyszerre kilépni egy kapcsolatból, ha valami elromlik, ki kell deríteni az okát. Ki tudja, miért lett ilyen, én adnék neki időt. Hidd el, később még nagyon megbánhatod, saját tapasztalat.

Minden kapcsolat hullámzik, néha az egyik fél szereti jobban a másikat, néha a másik. Másfél éve vagytok együtt, lehet már eltűnt nála a nagy szerelem, és már "csak" szeret, ragaszkodik.

2013. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarok szakítani, hiszen ugyanúgy imádom, de hiába próbálom kezdeményezni a beszélgetést, elzárkózik. És nem tudok rájönni, mi ennek az oka.
2013. aug. 22. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Furcsa ragaszkodásnak tűnik, én egy vadidegennel sem lennék ilyen bunkó.
2013. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb hibák, amit emberként elkövetünk egy kapcsolatainkban:

a Felét Hallgatjuk meg,

a Negyedét Értjük meg,

Semmit sem Gondolkodunk és

Kétszeresen Reagáljuk le.

2013. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!