Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki szerelmes volt belém......akkor én eltaszítottam magamtól. Mondtam hogy keressen mást. Amikor talált valakit féltékeny lettem,mert azt hittem szeretem. Azóta összejöttünk és rájöttem hogy nem is vagyok szerelmes. Szerintem már ő sem az,de velem van,mert kényelmes neki. / kihasznál /

A gond csak az hogy hiányzik valaki!


2013. aug. 15. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

igen.

hiszen tulajdonképpen akkor csak kedvtellésből, és szexért vagytok együtt.

akkor mondjátok ki, hogy ez egy szexkapcsolat, és ha lesz más egyik vagy másik félnek, akkor tiszteletben tartjuk és vége lesz a mókának.

2013. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÁLLJ LE!!! Előbb elküldöd,majd összejössz vele és megint elküldenéd mert valaki más hiányzik?? Előbb tisztázd magadban a dolgokat, mert rohadtul nem tudod h kit és mit is akarsz! Mondta, h ő már nem akar? Miért nem beszélgettek erről! + Miért te mutogatsz rá,h ő van veled azért mert neki így kényelmes?! Inkább ez neked kényelmes és nem neki...
2013. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# A "valakit" úgy értettem,hogy olyan ember aki szeret. / nem konkrét személy / A másik,hogy nincs lakása. Nálam alszik,én mosok,főzök rá......mindezt teljesen ingyen.....még 1 kg kenyeret sem vett.
2013. aug. 15. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaaa mondjuk így más a helyzet! Bocsi, csak félreérhetően írtad le ezt a "kihasznál" dolgot! Ám ezt miért nem beszélitek meg? Mármint az anyagiakat, h ki mennyit adjon bele?
2013. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy eszébe kéne jutnia hogy beszálljon. Ha valakinek erre fel kell hívni a figyelmét az már régen rossz.
2013. aug. 15. 10:37
 6/6 anonim válasza:
szakíts
2022. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!