Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak, vagy megpróbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy megpróbáljam megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem 1 éve járunk. Rendes srác, okos és helyes is, ráadásul igazán jóravaló. Mielőtt összejöttünk, évekig ilyenről álmodtam. Most mégis megromlott a kapcsolatunk, én alig kívánom őt, ezét keveset szexelünk. Amikor szexelünk, az sem túl jó, ebből fakadóan ő elég frusztrált és már nem olyan kedves velem. Én nem érzem magam már szerelmesnek. Egyre több a vita köztünk, még olyan apróságokon is vitatkozunk mostanában, hogy hova menjünk nyaralni. Nem tudom, mit csináljak. Az lenne a reális, hogy szakítsak és keressek mást, de mégis szeretném megoldani, ha lehetséges. Igazából attól félek, hogy hiába keresek mást, azzal sem lesz jobb, mert problémák minden kapcsolatban vannak. Valakinek van hasonló tapasztalata? Hogy lehet megoldani a problémát? 23/L
2013. aug. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az élet túl rövid ahhoz hogy sokat sz*rakodj...
2013. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem szereted,nem tesz boldoggá ez a kapcsolat,akkor szakíts. A szerelem úgysem jön vissza,viszont ti egyre boldogtalanabbak lesztek.
2013. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
B aszd ki a p icsába! ;) Ne b aszakodj!
2013. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem leszel örökké szerelmes! Sajnos a mai felfogás az amit ki kéne egyből dobni mert szar. A szerelem el-mú-lik ez tény, most éppen egy hullámvölgyben vagytok és a a kérdés kitartotok-e egymás mellett. Manapság nagyon nehéz kedves és odafigyelő srácot találni aki igazán szeret. Próbáld meg felidézni, hol kezdődött ez az egész, ugyanis kár lenne veszni hagyni egy szép kapcsolatot! Gondolkodj el rajta miért is szerettél bele! Dicsérd sokat! Persze ne felszínesen hanem őszintén! Sok sikert és kitartást kívánok! Hiszem, hogy boldogulhattok együtt! :)
2013. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ASOT ***** válasza:
ja 1-esnek igaza van :)
2013. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!