Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok mostanában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok mostanában? Miért és hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
3.5 éves kapcsolatból fogok most kilépni. Néha úgy érzem jobb lesz így, néha nagyon kétségbe esek.
tegnap 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mostanában. De en zaklatótól szabadultam még ma is bennem van a félelem, mivel ha szembejön joforman el akar ütni a kocsival. Vagy a kollegamat.

A két utolsó exem szakitas után bolond évekig is.

A masik meg meloban zaklat néha. Szoltam a portán hogy semmit ne vegyenek át tőle és ki van tiltva. (Egyikkel 1 éve másikkal 3 éve van vége)


Ezek ugy neha néha vannak már de amugy tudok már normálisan élni szoszo.


Most pár paraszt kollegával küzdök(beszólogatós karbantarrók meg ilyenek) Nagyobb gondom most ez.

tegnap 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cigi pia
tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3 napja döntöttünk szakítás mellett. Szerencsére hangos szó nélkül. 4 éves kapcsolat volt. Elfáradtunk.

Én nyitott voltam, hogy megbeszéljük a gondjainkat, ő az istennek se engedett közel magához.


Az egyik pillanatban látom a lehetőségeket a jövőmben, a másikban zokogok. Nehéz.


Kitartást a sorstársaknak!

37N

tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szakítottam mostanában
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ma döntöttem a szakítás mellett. Én rontottam el, kicsit sok volt a rossz dolog mostanában, és tiszta ideg vagyok.. sajnos vele sem voltam türelmes, és látom rajta, hogy elmúlt benne minden érzelem.. rossz, de ennél csak rosszabb lesz ki tudja meddig.. és nem elég a szakítás, még magamat is okolni fogom életem végéig.. elegem van mindenből..
tegnap 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!