Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki szakított/kivel szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szakított/kivel szakítottak mostanában? Miért?

Figyelt kérdés
Én a napokban szakítottam, mert egy ideje már nagyon elhanyagolt a barátom. Alig keresett, szex nagyon ritkán volt, és úgy éreztem, már nem szeret, nagyon szenvedtem. Most érdekes, de néha azt érzem, hogy felszabadultam, néha nagyon a padlón vagyok, mint most is. "Megnyugtatna" (nem ez a legjobb szó), hogy másokkal is történt ilyen, és túlélték.
2022. ápr. 23. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én velem nemrég történt egy szakítás. Fájdalmas volt és azóta üres vagyok.
2022. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem mostanában szakítottam, de nyilván tudom miről beszélsz. Egy szakítás akkor sem könnyű, ha te léped meg. Az agyad levetíti neked a szép pillanatokat, hiába tudod, hogy ez volt a jó döntés, ez nyilván egy veszteség. Ilyenkor élni kell, pl most is szombat este van. Csajos program, hobbik, célok.
2022. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hónappal ezelőtt szakított velem is a barátnőm, az első szerelmem. Mindennél jobban szerettem, teljes szívből törődtem vele. Én azóta minden egyes nap szenvedem :)
2022. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Úgy érezted már nem szeret.

Azért erről beszélhettél volna vele mielőtt szakítotok.

Engem is elhagytak évekkel ezelőtt, mert nem érezte a feleségem mennyire szeretem. Pedig nagyon szerettem, csak nem jól, nem úgy ahogy ő szerette volna. 2 évig szenvedtem is utána rendesen.

2022. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!