Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mekkora zavar lehet a fejében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora zavar lehet a fejében, ha ilyet megtett, miután szakítottam vele?!

Figyelt kérdés

Egy év huzavona után végleg szakítottam a “nem is tudom kivel”, mert sajnos normális kapcsolat nem tudott kialakulni ennyi idő alatt, mivel végig ott volt az exe valamilyen formában. Sajnos nekem ez későn esett le, hogy sosem fognak elszakadni egymástól, de együtt sem lesznek.

A volt nője többször irogatott nekem, mikor ki volt bukva, hogy a pasi csak a testemet szereti, naiv vagyok, stb. A pasinak meg sosem lehetett semmi negatívat mondani erről a nőről, aki “családtagként” volt jelen szinte, szülőknél is gyakran megfordult látogatóban, no comment.

Szóval én mindkettejüknek megírtam, ez toxikus és én lezártam, azt hozzátéve a nőnek, hogy sosem szerettem a pasit, csak vonzódtam hozzá nagyon.

Na ezt valószínű elküldte vagy megmutatta a pasimnak, aki elmondott hangüzenetben mindenféle mocskos r.bancnak, külsőmet kritizálta, pedig sportoló vagyok, elmebetegnek, f.regnek, hazugnak nevezett. Megzsarolt, hogy ezt ki is teszi rólam fb-ra.

Itt én teljesen összeomlottam pár napra, hogy történhetett ez meg velem, remegtem, minden bajom volt.

Aztán pár nap csend és a barátnőmnek kezdett irogatni napi szinten, hogy szóljon nekem, hívjam fel őt, szégyen, hogy ezek után még ilyet mert kérni.

Letiltottuk.


szept. 24. 19:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#9

#10

Ezer hála Nektek, hogy érdemben írtatok 😇

Sajnos egy túl pozitív, nyitott, naiv csaj vagyok, aki a jót feltételezi mindig.

szept. 24. 22:08
 12/18 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek ha ennyire “véd-és dacszövetség” van köztük, miért nincsenek együtt normálisan?
szept. 24. 22:13
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet mindketten pontosan olyan módon sérültek hogy vonzzák és izgatják, bizonyos szempontból meg kiegészítik egymást, de együtt lenni már nem tudnak normálisan mert megölnék egymást. Gondolom a sokadik szakításuk volt, csak nem kötötte az orrodra. Szóval tipikus se veled se nélküled huzavona, általában pont az ilyen kattantak között szokott így lenni. Sajnálom hogy belekeveredtél ebbe az őrületbe kérdező, jobbulást kívánok neked!
szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13-as,

Köszi :)


Igen, 3 éve tart ez kettejük között.

Amikor én a képbe kerültem, hanyagolta a nőt, de nem mondta el neki, hogy lettem, csak mismásolt.

szept. 24. 23:32
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy... De azért engem nagyon érdekelne, hogy részedről mi volt az alapja a kapcsolatnak?
szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15

Nagyon vonzódtam hozzá, sajnos nálam fontos a kémia, első helyen van.

De sz@rból nem lehet várat építeni, mivel teljesen mások vagyunk, más körökben mozgunk, ez kijött, le is akart mindig nyomni …

szept. 25. 13:17
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért legközelebb kicsit hamarabb szánd majd el magad a szakításra, akármilyen Brad Pitt hasonmás is a pasi. :D
szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17

Zseniális 😂

De inkább David Guetta ;))

szept. 25. 14:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!