Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mekkora zavar lehet a fejében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora zavar lehet a fejében, ha ilyet megtett, miután szakítottam vele?!

Figyelt kérdés

Egy év huzavona után végleg szakítottam a “nem is tudom kivel”, mert sajnos normális kapcsolat nem tudott kialakulni ennyi idő alatt, mivel végig ott volt az exe valamilyen formában. Sajnos nekem ez későn esett le, hogy sosem fognak elszakadni egymástól, de együtt sem lesznek.

A volt nője többször irogatott nekem, mikor ki volt bukva, hogy a pasi csak a testemet szereti, naiv vagyok, stb. A pasinak meg sosem lehetett semmi negatívat mondani erről a nőről, aki “családtagként” volt jelen szinte, szülőknél is gyakran megfordult látogatóban, no comment.

Szóval én mindkettejüknek megírtam, ez toxikus és én lezártam, azt hozzátéve a nőnek, hogy sosem szerettem a pasit, csak vonzódtam hozzá nagyon.

Na ezt valószínű elküldte vagy megmutatta a pasimnak, aki elmondott hangüzenetben mindenféle mocskos r.bancnak, külsőmet kritizálta, pedig sportoló vagyok, elmebetegnek, f.regnek, hazugnak nevezett. Megzsarolt, hogy ezt ki is teszi rólam fb-ra.

Itt én teljesen összeomlottam pár napra, hogy történhetett ez meg velem, remegtem, minden bajom volt.

Aztán pár nap csend és a barátnőmnek kezdett irogatni napi szinten, hogy szóljon nekem, hívjam fel őt, szégyen, hogy ezek után még ilyet mert kérni.

Letiltottuk.


szept. 24. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen szinten tartja a kapcsolatot az exével, és úgy kezd új kapcsolatba, hogy az előzőt még nem zárta le, azzal valami eleve nagyon nincs rendben.

Nyilvánvalóan nincs rendben egyik se mentálisan, a lehető legjobban tetted, hogy kiléptél ebből a kapcsolatból, és gondolom, egy életre megtanultad, hogy soha többé nem kezdesz olyannal, aki még nem zárta le az előző kapcsolatát.

szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1

Igen, a pokol volt ez az egész :(

szept. 24. 20:08
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanolyan "elme" mint a volt párja.
szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, minek kellettem én … gondolom játszadozni, mert ki is beszéltek egymás között.
szept. 24. 20:21
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Itt mindegyikőtöknek erősen belóg a léc.

Exednek is, aki ennyire nyalizik az exének, és akinek fontosabb az ex, mint az aktuális barátnője.

Az exének is, aki egy igazi kis sz..keverő, és szintén nem találja a helyét.

És bocsi, de veled is bőven vannak problémák. Egy év után esik le, hogy talán nem kéne alapozni arra, aki az exe fenekét nyalja? És ezek után még attól gondolod többnek magad, hogy nulla érzelmekkel mentél bele ebbe a kapcsolatba? Ezzel, meg ezzel a dedós vagdalkozással pont, hogy ugyanolyan szintre süllyedtél te is.

szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Neked is van zavar a fejedben mint írta az utolsó.
szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Rendbeteszem magam.

Én tényleg jóhiszemű voltam és …vak.

szept. 24. 21:04
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Egy valamit tanulj meg. Aki egyetlen egyszer is beszél az exéről azt azonnal el kell felejteni mert nincs túl rajta és te fogod megszívni
szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár tudnám, ezen az oldalon miért kell mindig beletörölnie a lábát valakinek a kérdezőbe...

Igen, hatalmas nagy baj van vele, ahogy ő is írta, jóhiszemű volt. Mint minden normális ember, akit még nem b*sztak át. Senki nem úgy kezd bele egy kapcsolatban, hogy na akkor majd most jól résen leszek, mert biztos át fognak b*szni. Ezzel a mentalitással azok működnek, akik maguk is előszeretettel vernek át másokat. Aki alapból megbízható, az a másik emberről is ezt feltételezi. És basszus, hogy még az is az ő hibája, hogy egy ilyen selejtbe végül nem lett szerelmes... elképesztő, hogy néhányan még a normális emberi működésekre is képesek vagytok köpködni. És ugyan mitől lenne dedós vagdalkozás, hogy közölte két tök toxikus emberrel, hogy toxikusak és neki ebből elég volt?

Annyira bírom, amikor olyanok törnek pálcát mások felett, akiknek fogalmuk sincs, mit jelent egy toxikus kapcsolat csapdájába kerülni.

Én mindenesetre kalapot emelek előtted, kérdező, nem tudom, hány éves vagy, de tök ügyesen csináltad, hogy ki tudtál lépni ebből, és tiltottad mindenhonnan az exed. Ez maradjon is így, mert az ilyen típusú emberek pillanatok alatt képesek újra meggyőzni arról, hogy valamit félreértettél, és az nem is úgy volt, és nem is gondolta komolyan. Nehogy bedőlj neki!

szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A ritka kivétel vagyok,aki nem bàntani jött ide, hanem tanàcsot adni...

Szerintem könyveld el mindkettőt abnormálisnak, meg úgy ezt az egészet is, aztán ha túlleszel rajta, tagadd is le, mert méltatlan ràd nézve mindez.Sejtetted,hogy itt te sosem leszel első, mégis reménykedtél.Javaslom,ezt felejtsd el ötven méter mélyen, ugyanis neked itt semmi babér nem terem,ami tulajdonképpen nem is baj... Jobban jàrsz így!

szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!