Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El lehet felejteni valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni valakit, akit szerettünk szakítás után? El lehet fedni az érzést iránta?

Figyelt kérdés

Igazából ez egy ilyen titkos kapcsolat volt gimiben, ami körülbelül 4-4.5 évig tartott… Ő már az elején mondta, hogy gimi végeztével a kapcsolatunknak is vége lesz, persze ez engem nem nagyon érdekelt, én hosszútávra terveztem vele.

Nyáron “közös megegyezéssel” (az önös érdekeimet elhagyva) az ő kezdeményezésével vége lett a kapcsolatunknak, barátok maradtunk. (1-2 hónapja vagyunk “barátok)


Én azóta mindennap gondolok rá, reggel-este ugyanúgy írok neki, gondolkodom, hogy vajon mi lehet vele, kérdezem tőle hogy hogy van, aggódom érte. Ugyanúgy odaadnám érte az életem, és akárhányszor közös képet látok vele meg a telefonomon, vagy szimplán róla elszorul a torkom a fájdalomtól. Ugyanúgy őrzöm a kis képet, amit tőle kaptam, ugyanúgy őrzöm a “kis kacat szívecskét”, amit 4 éve adott nekem. Még mindig szeretem, és fogom is életem végéig. Nagyon hűséges típus vagyok, ha egyszer elhatározom magam valaki mellett, aki kiérdemli a bizalmam, akkor mint a hattyúk egy életre mellette maradok.

Tudom, hogy Ő is szeretett engem, még valamilyen szinten most is szeret, viszont ez több okból sem működött volna szerinte, pedig én a távkapcsolatban is benne lettem volna…

Szerintem Ő már félig-meddig, ha nem teljesen továbblépett, én azóta sem és úgy érzem nem is fogok tudni. Vele nem csak szerelmet, hanem egy társat, a legjobb barátomat vesztettem el. Senkivel sem tudok olyan bensőségesen elbeszélgetni, olyan bizalommal, olyan nyíltan mint vele tudtam.

Nem is szeretnék.


Ezt most csak gyorsan kiírtam magamból reggelre, de esetleg valaki volt hasonló helyzetben? Vagy van valami tanácsa? (Ismerkedésen kívül, mivel mindenkiben őt keresem, és bűntudatot éreznék, ha ismerkednék bárkivel)



tegnapelőtt 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Az idő :) Elfelejteni sose fogod, de idővel halványulnak az érzések, emlékek és egyszer csak azt veszed észre, hogy valaki más ugyanúgy felkelti az érdeklődésed. Ne görcsölj rá, engedd meg magadnak, hogy fájjon majd kezd el elgyászolni.

20as éveim elején volt egy férfi az életemben, több évig ismertük egymást, de rövid ideig tartott amíg randiztunk, az mégis meghatározó volt, akkor voltam először igazán szerelmes (addig azt hittem a gimis barátom volt az, de az tényleg egy tini szerelem volt). Sajnos ő is úgy döntött, hogy nem lehet közös jövőnk, ráadásul mást választott. Nagyon rossz volt, de 1-2 éven belül már új férfiak felé tudtam nyitni. Amiért írom, 10 év után ismét megjelent, megkeresett. Én teljesen elfelejtettem, nem gondoltam már rá, nem okozott gondot facebookon látni (kiderult fordítva ez egy nem így volt), de amint újra kezdtük a beszélgetést, az érzések paff, egy csapásra visszajöttek. Szóval lehet elmúlni sose fog, amit érzel (nem is kell), de halványulni fog idővel. Tovább kell lépni az életben, nem várhatsz rá örökké. Ő hozott egy döntést, mást nem tudsz mit tenni, csak elfogadni, szépen lassan.

tegnapelőtt 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Még mindig szeretem, és fogom is életem végéig. Nagyon hűséges típus vagyok, ha egyszer elhatározom magam valaki mellett, aki kiérdemli a bizalmam, akkor mint a hattyúk egy életre mellette maradok."


Ez egy kedves, de végtelenül naív gondolat

De félre ne érts, jó srácnak tűnsz :)


Nem kell ezen aggódnod mert nem fogod szeretni életed végéig, ez ezer százalék.

Egyszer jön majd egy másik nő az életedbe és ez a lány már csak egy kedves emlék lesz.

Persze ez a pont hamarabb is eljöhet, nem feltétlen kell hozzá másik lány, de ha mégis jön akkor biztosan "törlődik" (nyilván nem szó szerint) a korábbi lány.


1-2 hónapja vagytok csak barátok, ez semmi...teljesen természetes, hogy így érzed magad.

Tanácsot akkor tudnék adni ha tudnám pontosan mit szeretnél.

Szeretnéd ezt az érzést megszűntetni iránta? Vagy inkább mindennél fontosabb, hogy bárhogy is de kapcsolatban maradj vele?


Egyébként miért nem folytatódott a gimi után a kapcsolat? és miért volt titkos?


33/N

tegnapelőtt 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El, csak idő kell.

Az agy elvonási tüneteket produkál, mint alkoholnál vagy drognál.

tegnapelőtt 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ki lehet belőle szeretni, de elfeledni szó szerint nem lehet.
tegnapelőtt 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túllép az ember rajta.


Törlés gomb nincs az agyban.


De egyre kevesebbet és kevesebbet fog rá gondolni, lesz olyan nap mikor egyáltalán.

Aztán lesz olyan nap mikor eszébe jut de csak annyira fogja érdekelni minthogy lefőtt e a reggeli kávé.


Persze nagyon sokban függ, hogy mennyire tudja lefoglalni magát...

tegnapelőtt 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon is érdekel, hogy lefőtt e a reggeli kávé :D
tegnapelőtt 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

engem jobban izgat, hogy remélhetőleg fel van töltve az a cigi..és mikor lefő a kávé és bekapcsolom nem zizeg, h lemerült...az olyan b**asszameg

tegnapelőtt 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!