Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Itt valóban én voltam az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt valóban én voltam az, aki nem tisztességes és "tönkretette" a nőt? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Tehát, volt egy csaj, akivel az egész viszonyunk szexkapcsolatnak indult, előre le volt szögezve, hogy az.

Részemről az volt az oka, hogy valaki másba voltam szerelmes (reménytelenül), és nem akartam amúgy sem éppen kapcsolatot. A lány elfogadta, azt mondta, ő is lazát keres.

Kb. egy hónap után közölte, hogy neki így mégsem jó, ő nagyon erősen elkezdett irántam érezni, és vagy rendes kapcsolatot szeretne velem inkább, vagy semmit.

Én meghökkentem, és kértem egy kis gondolkodási időt, de arra jutottam, hogy nagyon vonz a lány, jól érzem magam vele és igazából érzelmileg sem közömbös, szóval miért ne adnék egy rendes esélyt magunknak. Szóval így összejöttünk, de teljesen őszintén elmondtam neki az egész helyzetet, amit ő elfogadott.

Utána részemről jól elvoltunk, haladt a dolog, nekem is alakulgattak már az érzéseim, komolyan vettem a kapcsolatot, a másik lány pedig szépen elhalványodott bennem.

Végül úgy jött a baj, hogy ő szerelmet vallott, én pedig magamhoz öleltem, és azt mondtam, hogy aranyos, nagyon örülök, hogy így érez. Jött az elkomorulás, hogy "te talán nem?!". Akkor mondtam, hogy bennem alakulóban van még, és csak akkor szeretném mondani, amikor már teljesen komolyan is gondolom. De ne aggódjon, ha így haladnak a dolgok, akkor hamarosan megtörténik. Hát, nem hatott. Sírás lett a vége, hogy én nem szeretem őt.

Elmagyaráztam, hogy én alapból nem szerettem volna kapcsolatot, nekem nagyon zűrös szakaszban van az életem, nem vagyok jól, és érzelmileg nem is voltam független, amikor összejöttünk, ezért kicsit lassabban leszek "all in", de JÓL ÉRZEM MAGAM VELE, és már kezdem érezni, hogy alakul a dolog, csak kérek szépen türelmet.

Oké-oké megérti.

A megértése tartott vagy 3 napig. Aztán jött újból ugyanez.

Egy teljes hónapig csinálta ezt, a végén már napi szinten. Már olyan volt, hogy keservesen sírt, még a sminkje is patakokban jött le, és úgy követelte hogy mondjam már, hogy szeretem, különben ő tönkremegy.

Emlékszem, én már sarokba szorítva éreztem magam, szédültem is kicsit, nem értettem, miért nem fogja fel, amit mondtam neki, miért kell így elcseszni, miért nem lehet várni kicsit, mikor pedig tényleg jól alakult.

Végül nem bírtam tovább, és szakítottam vele, mert már szabályosan terrorizálva éreztem magam érzelmileg, és sajnos ami bimbózott bennem oly szépen, abból végül nem virág lett, hanem csak egy kóró.

Szóval így értelmét veszítette a dolog.


Az elválás sajnos nem lehetett kulturált.

Körbekürtölte az összes közös ismerősnek, hogy milyen szemét voltam vele, pszichopata g__eci vagyok, miattam nem fog többé bízni férfiban, a férfiaknak nincsenek érzelmeik, meg minden ilyesmi.

De a legjobb az volt, hogy voltak neki ilyen white knight fiúbarátai, akik közül az egyik egy szórakozóhelyen meglátott engem, és a tánctéren levállalt engem tiszta erőből.

Lett egy kis konfliktus ebből, és végül megérdeklődtem, mi baja van, elmondta, hogy csak az, hogy egy kis f_@$z vagyok, nem vagyok normális férfi, hogy így megaláztam azt a szerencsétlen lányt, tán meleg vagyok-e, hogy nem kell nekem ilyen gyönyörű és egyben okos, csodálatos lány, minek tettem inkább tönkre szerencsétlent.


Én igazságtalannak érzem a dolgot, mert úgy érzem, hogy korrekt és őszinte voltam.

Lehet, hogy hiba volt belemenni, de ugyanakkor azt is gondolom, hogy kicsit több türelemmel még jó is kisülhetett volna a dologból, tudtam volna idővel szerelmes lenni belé.



szept. 16. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
A legnagyobb hibás az exed. Tudta nagyon jól, hogy mi a hézag, mondtad is neki, hogy afelé tartasz és mégis erőltette pedig elmondtad nyilvánvalóan, hogy nem vagy MÉG belé szerelmes. Nyomást gyakorolt rád pedig eleinte eljátszotta, hogy nem gond ahogyan érzel. Az csak az i betűn a pont, hogy még a haverokat is belekeverte. Nézd levegőnek, örülj, hogy megszabadultál tőle és ha nyaggatnak, bántanak a haverjai menj rendőrségre.
szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Dehogyis.
szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván nem jól kezelte a csaj a helyzetet, de azért elég megalázó tud lenni egy ilyen szitu. Persze a nőnek nem kellett volna belemenni, úgyhogy igen ő a hibás. Nem könyörgünk egy pasinak a szerelméért.
szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Ja és igen, neked pedig nemet kellett volna mondanod, ha egyszer nem éreztél iránta semmi különöset. A csaj közölte mit érez, mit szeretne, és azt is hogy inkább hagyjátok egymást, ha ez neked sok. Erre te belemész, de viszonozni nem tudod az érzéseit.. akkor minek mentél bele?
szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Ő baja. Már az elejétől fogva párkapcsolatra hajtott azért feküdt alád hátha belezúgsz de mivel nem jött össze elmondta, hogy kevés a szex. Aztán meg elkezdett erőszakoskodni mert olyan HP!

Tanulj az esetből, ne menj bele párkapcsolatba ha nem érzed, hogy oda vagy a nőért hiába mondja, hogy nem bánja.

szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért mentem bele, mert az elején teljesen más arcát mutatta, és úgy éreztem, hogy idővel tudnám szeretni, mint írtam, nagyon vonzott és jól is éreztem magam vele, volt sok közös témánk is, értelmes is volt, meg minden, ami kell. Igazából baromi kevés időt hagyott a dologra, nagyon hamar elkezdett követelőzni, pedig az igazi szerelem kialakulása nem 2 pillanat.

Amikor összejöttünk, eltelt pár hét, és már egyáltalán nem voltam bizonytalan, vele akartam lenni biztosan.

De azért a mély szerelemhez kellett volna még idő és sok közös élmény.

szept. 16. 19:24
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Ne törődj vele tovább! HP!
szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sajnos az, így van.
szept. 16. 19:26
 9/19 anonim ***** válasza:
Mint írtam tanulj az esetből és ha nem érzed, hogy oda vagy valakiért ne menj bele kapcsolatba akkor se ha mondja a nő, hogy nem baj mert a legtöbb hazudik, vagy megváltozik a gondolkodása aztán te leszel a köcsög mint most pedig tisztában volt mindennel.
szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Nőként írom, hogy megértem a lány érzéseit, de ezt jócskán túlreagálta... Szerintem is korrektül elmondtad az érzéseidet, egy kevés türelmet még lehetett volna engedni, hiszen felvállaltad mint barátnő. Az érzelmeket nem lehet sem kikényszeríteni, sem siettetni.


Szerintem jó döntést hoztál a szakítással, bármennyire is sajnálom a lányt... :(

szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!