Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitől lett ilyen kedves?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett ilyen kedves?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátommal mert egy ismeretlen nőt visszajelolt és ez szerintem nem fér bele. Nagy balhé lett, nem vagyok rá büszke de fel is pofoztam dühömben.

Mondtam hogy el fogok költözni, lett is egy biztos helyem. Azt mondta nem akarja hogy elmenjek, kedves lett hirtelen, állandóan a se*gembe van, ölelget, puszilgat, azt mondja szeret.



szept. 15. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem egyértelmű? Nem akar pina nélkül maradni.
szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Jesszus. Ha ekkora hisztit levágsz arra, hogy visszajelölt valakit (Mondjuk ezt te honnan is tudod? Gondolom alapból egyfolytában monitorozod szerencsétlent), akkor jobb is ha otthagyod, hogy találjon valakit, aki nem elmebeteg.

Te meg inkább vegyél egy kutyát, az majd úgy ugrál neked, ahogy akarod (Csak nehogy megszaglásszon egy másik kutyát...😂)

szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Kérdés kit jelölt vissza és milyen céllal #2! Egyáltalán nem mindegy.
szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Költözz el. A pofozás nem fér bele egy kapcsolatba.

Azért kedves, hogy szabadon jelölgethessen, és majd nagyobb pofont adjon vissza neked.

szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Attól fél, hogy még jobban megvered.
szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Agykárosodást szenvedett. Mint songoku.
szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Na de ki az az ismeretlen, visszajelölt nő, és mit akar? Erről beszéltetek?
szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Beteg qurva👀
szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hü*e válaszokat kaptam, mindenkinek ment a 👎🏼
szept. 16. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!