Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van annál valódibb, szebb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annál valódibb, szebb és fájdalmasabb érzelem, mint amikor egy férfi sír a nő után, miután elhagyja őt? (Többi lent) (25-30 éves korosztály közé tartozom)

Figyelt kérdés

Ha egy férfi azt érzi, hogy számára ez a szerelem volt az egyetlen "igazi", ami megmagyarázhatatlan és szenvedéllyel teli, ami túlmutat az egész világon, vajon rátalálhat újra erre az érzésre? Vagy csak újra lehet szerelmes, de az már mindig más lesz? Ha rátalálhat erre az érzésre egy másik nővel, ami kapcsán újra kiszakadhat a valóságból, akkor van egyáltalán értéke ennek az egész "szerelem" érzésnek? (Nem pont az adja ennek értékét, hogy csak egyszer történhet meg? Hiszen maga az élet is nem attól értékes, hogy egyszer véget ér?)


Le lehet élni egy életet úgy, hogy valaki örökre beégette magát a szívünkbe, de soha többet nem látjuk? Lehetünk így boldogok egy másik személlyel?



szept. 14. 11:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos csakis az idő segít ezen. Nekem egy éve volt egy ilyen töréspont, de azóta szép emlékként gondolok mindenre vele kapcsolatban, már egyáltalán nem hat meg. Remélem hogy jól van és kesz. Sokat sírtam akkor, biztos voltam benne hogy jobbat sosem találok. Mindig van jobb, de ha nem is jobb akkor másabb de benne bizonyos dolgokat jobban szeretsz majd. Ne aggódj és kitartást
szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Több szerelmünk lehet életünk során!

Eléggé szerelmes típus vagyok, nincs már tojáshéj a fenekemen, de még mindig kapok az élettől meglepetéseket. Az érzelmeim egyre durvábbak, ahogy korosodom, a legutóbbi szerelmem azt hittem, nem élem túl. Ha újra egyszer szerelmes leszek, abba valószínűleg belehalok már.

szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szerelem különleges. Mindegyiknél úgy érzed, hogy igazi és örökké tart. Természetesen ha te nem akarod elengedni azt a személyt, kötődsz hozzá betegesen akkor mást nem fogsz tudni szeretni viszont azt az alanyt sem szereted. Inkább obszeszív vagy, vagy maga az érzésbe vagy szerelmes. Tehát egyáltalán nem mindegy, hogy tényleg szeretsz valakit vagy sem...
szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Villamos és nő után nem érdemes bánkódni, mindig jön másik !
szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3# És hogy különböztesse meg az ember, hogy az az érzés után vágyik vagy valóban a személy után? Nyílván én az elsőt mondom. Év végén lesz egy éve hogy elhagyott. De mindennap ő jár az eszembe, és semmivel sem hiányzik kevésbé, s ha vele álmodok a szívem másnap reggel újra megszakad.


2# Amikor elsőnek voltam szerelmes bármennyire fájt a csalódás ott az idő tényleg segített, illetve sokkal fiatalabb is voltam. Viszont most úgy érzem én már ezt nem élem túl, és ha újra nem élhetem meg ezt az érzést akkor mi értelme a jövőmnek? Rögeszmés lettem, és nem kívánom az elengedést.


#1 Nem tudom mennyi idő lehet erre elég


#4 Ez most nem igazán segít

szept. 14. 11:51
 6/24 A kérdező kommentje:
#3 *utóbbit mondom, elírtam
szept. 14. 11:52
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Tipikus pasi.

Az igazán szép, őszinte érzelem az, mikor a kapcsolat KÖZBEN is tudja, hogy nem lesz még egy ilyen, és mindent meg is tesz érte, hogy boldog legyen vele.

De neeeem, hát mennyivel jobb utána sírni, miután nagy meglepetésére lelépett!


Oka volt, hogy véget ért, nem ő volt a nagy szerelem. Legközelebb csináld jobban!

szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok:


1 év után még mindig miatta bánkódni, sírni szerintem egyáltalán nem egészséges kategória. Más lenne ha eszedbe jutna, talán még szomorú is lennél, de akkor is inkább előre haladnál. Általában szakítás után 1 év környékén az ember már jobban érzi magát. Vannak olyan esetek amikor az ember még 1,5 év is kell. De sírni utána, rajta kattogni nem okés. Tehát vagy lefoglalod magad, megpróbálod elfogadni ami történt, tanulni belőle vagy szakember segítségét kérd. Szerintem átestél a mániákus állapotba...

szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

"Van annál valódibb, szebb és fájdalmasabb érzelem, mint amikor egy férfi sír a nő után, miután elhagyja őt?"

Igen, mégpedig amikor akkor mutatja ki ezt a mély szerelmes és odaadást, amikor még együtt vannak.

szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%

Értem akkor sírtak mikor 2 év próbálkozás után is nemet mondtam

Ja szerencsétlen úgy nézett ki mint a szenvedő férfiak a filmekben

Nagyon kivolt

szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!