Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van annál valódibb, szebb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annál valódibb, szebb és fájdalmasabb érzelem, mint amikor egy férfi sír a nő után, miután elhagyja őt? (Többi lent) (25-30 éves korosztály közé tartozom)

Figyelt kérdés

Ha egy férfi azt érzi, hogy számára ez a szerelem volt az egyetlen "igazi", ami megmagyarázhatatlan és szenvedéllyel teli, ami túlmutat az egész világon, vajon rátalálhat újra erre az érzésre? Vagy csak újra lehet szerelmes, de az már mindig más lesz? Ha rátalálhat erre az érzésre egy másik nővel, ami kapcsán újra kiszakadhat a valóságból, akkor van egyáltalán értéke ennek az egész "szerelem" érzésnek? (Nem pont az adja ennek értékét, hogy csak egyszer történhet meg? Hiszen maga az élet is nem attól értékes, hogy egyszer véget ér?)


Le lehet élni egy életet úgy, hogy valaki örökre beégette magát a szívünkbe, de soha többet nem látjuk? Lehetünk így boldogok egy másik személlyel?



szept. 14. 11:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Pszichológuson nem gondolkoztál még?

Tudom előszeretettel "zarvarnak" hozzá mindenkit manapság de tényleg el kellene gondolkoznod ezen a lehetőségen.

szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Régebben voltam már,


De lehet egyébként nem ártana újra felkeresni akár egy másik szakembert.

szept. 15. 10:46
 23/24 anonim ***** válasza:
Lehet hasznodra válna. Talán tudna mutatni egy irányt hogy merre indulj el.
szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdező sok ember küszködik olyasmi problémákkal mint ti ketten (ezen az oldalon is) és szeretem a pszichológiát, emberi pszichét "elemezni", de lehet jó emberismerő vagyok. Mint írta #21 is jót tenne neked szakember!


(#17)

szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!