Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a lánynak a barátja eltűnt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lánynak a barátja eltűnt a facebook ismerősei közül, akkor az szakításra utal, vagyis tiltották egymást?

Figyelt kérdés
A sráccal meg találkoztam és nagyon lehangolnak tűnt.
szept. 14. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínű.


Mondjuk nekem is le van törölve az élettársam, mert nem szerettem amikor jelölgettek, nézegettek a munkatársai. Inkább olyan akarok maradni mint Columbo felesége..

szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont most töröltem pár régi ismerőst, akikkel már tök régóta nincs semmi kapcsolatom, online sem. Egyáltalán nem kell hozzá tiltani, az két külön dolog. Ha letiltod, akkor rá sem tud keresni a profilodra, nem fogja neki megjeleníteni a facebook. Ha csak az ismerőseid közül távolítod el, akkor a profilodat látja és mindent, ami nálad nyilvános.
szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Valószínűleg igen
szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!