Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen könyveket ajanlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen könyveket ajanlotok szakitasra, elengedesre, tullepesre?

Figyelt kérdés
Elsösorban önismereti, pszichologiai, motivacio temakörben keresek. Egy csunya szakitason vagyok tul, amiben benne ragadtam. Magam alatt vagyok, depresszios is. Befordultam. Nehezen megy az elfogadas,hogy ennek vege, meg nehezebb a tovabblepes.

aug. 20. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

En youtube előadásokat hallgatok elalvás elott. Jobban orientálódnak a lényegre és kevesebb a körítés vagy sallang.


De szakitasra stb én pl onkább ittam buliztam pasiztam (ismerosommel aki bőven jobb pasi az exnél) inkább és úsztam abban hogy megkapom a szeretet törődes vonzalmat kémiát, ha már az ex csak gyökerkedni tudott meg hanyagolni semmi mást nem.

aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kifejezetten elengedésre, továbblépésre Almási Kitti: Lezárás, elengedés, újrakezdés c. könyvét ajánlom, de bármilyen nehéz életszakaszra, depresszióra, ami garantáltan másképp láttatja veled az életed, Edith Eva Eger: A döntés c. könyvét ajánlanám. Nekem teljesen megváltoztatta az életszemléletem és ez volt az a könyv, ami nagyon nagy mértékben hozzájárult ahhoz, hogy ki tudjak jönni a több éven át tartó súlyos depresszióból. Terápiára is jártam, ezen kívül összesen kb 40 önismereti, pszichológiai témájú könyvet olvastam el, de mindent összevetve, ez volt rám a legnagyobb hatással.
aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Guy Winch: Hogyan gyógyítsunk meg egy összetört szívet?

Elizabeth Gilbert: Ízek, imák, szerelmek

aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!