Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért megy tönkre az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy tönkre az összes párkapcsolat előbb utóbb manapság, még a legjobb kapcsolatok is?

Figyelt kérdés

Szerintem a régi házasságok kapcsolatok is tönkrementek csak ott nem volt válás szakítás csak szenvedtek egymás mellett, manapság már lehet könnyen válni szakítani így válnak az emberek..


Teljesen le vagyok taglózva, ismerek egy párt jó barátaink voltak, tényleg ők voltak a tökéletes párok, teljesen kiegészítették egymást, hihetetlen szeretetben éltek.. tényleg lehetett rajtuk látni hogy annyira szerették egymást, nem hiszem hogy ez csak egy kirakat volt, nagyon jól ismertem őket és 8 év után kiderült hogy tegnap szakítottak...

Mi vezethez ahhoz hogy egy ilyen tökéletes pár szétmenjen?


júl. 23. 22:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

Mert addig voltak tökéletesek, amíg csak a jót kellett megélni a másikkal. Amint jön egy rossz időszak vagy egy negatív esemény, máris elpártolnak a másiktól.


A másik, hogy nagy lángoló szerelemmel indul a kapcsolat, ami csak egy nagy kamu. Egy illúzió. Ez az érzés megváltozik. Az emberek nagy része nem tud vele mit kezdeni.

júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%
Szexhiany,nem kielegito szex.
júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

#2 az a furcsa, hogy sokszor azt olvasni itt, hogy sose volt jó a szex. Akkor meg minek erőltették az egészet???

Vagy a másik fele, hogy az emberek megjátszák magukat és nem a saját igényeiket közlik, hanem azt teszik, amit a partnerük akar. Később meg persze kibukik az eltérő igény.

júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%

"Az összes"


Nem hinném, hogy mindenkit megkérdeztél. Inkább a köreidben láthatod ezt és hülye posztokat olvasgatsz...

júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
33%

#4 1 db normális kapcsolatról tudok, pedig elég tág körökben mozgok.

Egyszerűen elég ránézni egy "szép" párra és látod a tekintetükben, hogy otthon meg nagykéssel egymás torkának esnek.

júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
3# Kozoltem az igenyem. De egy darabig adok idot h megertse megtanulja.
júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Hatos, az rendben van, de gondolom nem éveket. Ugyanis évek után megy a panaszkodás a másikra...
júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem az van,amit o akar,kiborul.
júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%
anyós.
júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nagyrészt azért, mert a 21. századi fogyasztói társadalom, a "mindent lehet" és a "mindig jobb kell", mérhetetlen nagyravágyást ültetett az emberekbe. Lehet valami bármilyen jó, előbb-utóbb akkor is elégedetlenül fogod méricskélni, és ez a párkapcsolatokra is igaz (hacsak nincs külső kényszer, ami a párod mellett tart, és ami miatt sorsszerűen kénytelen vagy beletörődni abba, ami jutott).
júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!