Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem enged el? Most mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haikon12 kérdése:

Nem enged el? Most mihez kellene kezdenem?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a párommal, de bennem már egy ideje körvonalozódott, hogy nem vele képzelem el a jövőmet. Együtt élünk, és nagyon sokat is veszekszünk. Az egyik ilyen alkalomkor, megmondtam neki, hogy ennyi vége, de nem akarta meghallgatni. Azt mondta ez csak a vita miatt van. Hiába mondtam neki, hogy ez egyáltalán nem így van. Azóta pedig folyamatosan kikényszeríti belőlem, hogy azt mondjam neki, hogy szeretem stb. Nem akarom mondani, mert nem szeretem már, de nem akar elengedni. Nem tudom mit kellene csinálnom.

júl. 23. 07:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az engedélye szükséges, hogy elhagyd? Esetleg bezár téged, hogy nem sétálhatsz ki az ajtón?

Milyen választ vársz innen?

júl. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elköltözöl.

Ha nem érti, letiltod.

júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem enged el. Költözz amilyen hamar csak tudsz. Intézd az új lakást, aztán 2-3 barát/családtag segítségével minél gyorsabban cuccolj el.
júl. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt. 6 évig voltunk együtt, 3 éve laktunk együtt.


Én sosem veszekedtem, ő állt belém, és az utolsó két ilyen vitánk tényleg banális volt. Akkor döntöttem el, hogy elég, ennek a kapcsolatnak vége. Eddig is motoszkált, de hiába beszéltem róla.


Szintén úgy éreztem, hogy nem fog elengedni - ezért kénytelen voltam a szülei segítségét kérni, előttük kellett kimondanom. Akkor sem fogadta el. Aznap már nem is mentem haza.


Következő hétfőn úgy voltam vele, hogy leülök megbeszélni ezt az egészet újra, hátha megérti.


Hát... Nem.


Fizikailag visszatartott, kergetett az utcán...

júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Talán le kellene lépni az ő engedély adàsa helyett. Amíg nem lépsz, addig csak értelmetlen rinyának minősül ez a kérdés is.
júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért van szükséged az engedélyére? Esetleg még nem vagy felnőtt és ő tart el?
júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy ő mit enged?

Szabad ember vagy, nem?

Hagyd ott, azt ennyi.

júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz el
júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem. Nem kell elengednie, ha menni akarsz, de úgy tűnik, mégsem akarsz.
júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogva tart akkor lopd el a kulcsot amíg alszik és elszöksz. Ha nem tart fogva akkor nem értem a kérdést.
júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!