Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítási gyász után mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítási gyász után mikor végre kezdenék élni, fellélegezni, jókedvű lenni, mindig rámjön az az érzés hogy ő ezt a szakitástól érezhette, hogy legyek boldog?

Figyelt kérdés

Szóval ő elhagyott. Latszott rajta ahogy fellélegzik, elkezdte magát tuningolni és örömmel bevetni magát a nőzésbe, ming aki végre felszabadult, ugy nézett ki(mondjuk nem tudom akkor minek volt velem, de mindegy)


A szakítás értelemszerűen csak engem töltött el fájdalommal mivel csak en szerettem őt, csak én sírtam, csak én voltam kibukva. Szomorú.

És ahogy kezd múlni a gyász, kezdek valahogy "éledni", jön lassan a tavasz is, elkezdek remenykedni hogy lehet majd jó bulik, jó lasik várnak rám, vagy jó élmények, elkezdek zsongani, ekkor azonnal belémhasít a felismerés hogy az exem valószínűleg ugyanezt érezhette mikor elhagyott engem. Mintha halálpontosan belecsöppennék ezzel az ő testébe a szakítás napjaiba. Mintha az ő örömét "izzását" élném át. A zsongást. Akkor amikor elhagyott engem.


És ez leblokkol abban hogy a gyászt magam mögött tudjam hagyni és a saját zsongásomnak elhessem meg azt hogy végre összeszedtem magam, pasizhatok lassan illetve nyithatok a világra.

És ez miatt visszaesek a gyászba folyton.


Ilyen hullámgörbe az egész.

Gyász, depi- múlik a gyász depi- jön a lelki egyensúly béke öröm a szabadságnak- a volt barátom örömével azonosítva ez hogy ugyaneht érezte ő mellettem meg amikor elhagyott- megint gyász depi.


Sokkol az, hogy ami nekem mély fájdalom(a szakítás), az annak akit szeretek vagy szerettem, egy felszabadulás öröm, és kvázi mellettem vágyott izgult másokra és végre örömmel ugrik fejest a nőzésbe vadászatba.

Hogy az érzéseim amiket a gyász elmultával kezdek érezni az valójában az exem érzései amiket ő érzett szakítás alatt, amikor én sírtam.


Folyamat esek vissza a depibe gyászba ez miatt hogy az első mosolyomnál is beugrik hogy ő is igy mosolygott más csajra.



2023. febr. 9. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó nag yhülyeségbe hergelted magad.

A te érzéseid nem az exed érzései. Ha ezt a gondolatmenetet követjük, minden örömfoszlány amit te vag yén vagy bárki valaha megélt, nem más, mint a sarki drogos kva extázisának egy ötredéke. Van ennek értelme? Nincs. Ő is érezhet örömöt, meg én is meg te is egymástól függetlenül.


Ráadásul a férfiak és a nők ebben a tekintetben fordítva működnek. Amíg a nők a szakítást követően egyből elkezdik megélni a gyászt és lentről mennek fölfelé, addig a férfiak általában ezt késleltetve élik meg, előbb a szabadság élményét élik, aztán rádöbbennek, hogy fakk, elvesztettek egy fontos embert, még ha nem is volt jó, és akkor jön a hullámvölgy.


Illetve hát az is számít ki szakít. Aki dobja a másikat nyilván rosszul érezte magát a kapcsolatban, így logikus, hogy ő felszabadul. Ennek ellenére ugyanúgy megsirathatja a kapcsolat pozitív részeit, de ez általában később üt be. Míg akit dobtak, az egyből rottyra kerül, hiszen ő nem akarta a kapcsolat végét.


Nyugodtan érezz örömöt, nyugodtan érezz zsongást. Az a te érzéseid és nem másoké.

És igen, az exed is érezhet örömöt és fog is, és lehet boldog tőled függetlenül is. Nincs ezzel semmi baj, nem közös elmén vagyunk, hanem egymástól függetlenül éljük meg az érzéseinket, gondolatainkat.

2023. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tul bonyolitod..
2023. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De amikor örülök és kezdek magamra adni, zsongani, belevetni magam az életbe, 100%-osan leszek olyan mint ő volt amikor velem szakított.

Zsongás, tuning, "hajrázás".

Átérzem, amit ő érzett mikor engem elhagyott.

Hogy lehet ettől elvonatkoztatni?


Nem mindig éljük meg másoktól fuggetlenul az érzelmeinket! Másik exemet pl átverték utánam. Mondhatni a karma. És jött hozzám azzal hogy most értette azt meg mekkora fájdalmat okozott nekem, amikor ő viszontkaota azt egy csajtól akit szeretett es aki átverte. Ugyanazon a kínokon csalódáson fájdalmon esett át mimt korabban miatta én. És egyből én villantam neki be, hogy én is ezt éreztem.

2023. febr. 9. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy túl rajta, de már közel vagy a szabadságodhoz. Még pár nap vagy hét.
2023. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy jön így el a szabadság, feldolgozott túl lépett fázis, ha maga a boldogság blokkol le.
2023. febr. 9. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kerdezo, hasonlo cipoben vagyok. En nagyon magam alatt vagyok de siman el tudom kepzelni h az exem is. Mert alapbol egy elegge racionalis dolog miatt szakitott velem. Persze ez is athidalhato lett volna, de hat nem vagyunk egyformak. Erre konnyu volt fogni. Aztan h hogy erzi magat nem tudom. Nekem a gyasz nagyon fájt es eloszor dagadtam is. Meg akartam valtoztatni. En ma megyek pszichologushoz, remelem tud segiteni.
2023. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én a pszichologusokkal akármikor megyek akárhihez, pórul járok csak.

Ha depresszio miatt megyek nem vesznek komolyan, kiröhögnek, NEM hisznek nekem.(depresszio nalam: nincs erom felkelni a olafont lesem 0-24, egy mosogatásra se vagyok képes, mint aki nyomorék. Ez miatt van hogy be se megyek dolgozni se. Irtó káros. De a pszichologusnál értelemszeruen nem a padlora fekszek le nézni a plafont, hanem beszélek mesélek regélek es igy néz ki mintha semmi bajom nem lenne. Nem egyszer kuldtek el hogy másnak meghaltak pl a szülei ne raboljam már az idejét!!)


A legutolsó is MOSOLYOGVA közölte hogy ő még ilyen ertelmes intelligens nőt nem us latott, szedjem már magam össze, lépjek már ki a kisvilágomból tévhiteimből. Engedjem el a bajaim úgy hogy veszek egy nagylevegőt és kifújom!! És x alkalom után egyszerűen NEM ad időpontot! Nem fogad.

Melohelyen a munkatarsam coach tanácsado is mellékben, ő legalább elengedésre tanít ha görcsölök vaamin.

Ez meg amugy elgondolkodtat, hogy ha vki megbánt, vagy jogtalan beszól, ne álljak ki magamért, engedjem el mindig? Mindig azt csinaljam ha megdobnak kővel dobham a kenyereket? Vagy ha kapok egy pofont tartsam a másikat is?

Most ez életvezetési jo elv lenne valoban?

2023. febr. 9. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem totál igaza volt annak, aki elküldött. Látszik, hogy van problémád, de aki depis, annak nincs kedve itt ecsetelni, hogy mitől lett ilyen megszállott. A világon az összes ember érzi még azt az érzést, nem csak az exed.
2023. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Aht hogy mi az a depresszio hohy az mekkora súly és teher azt csak azok ismerik akik depressziosok. Ezt tanultam.

Akinek nem volt ilyen soha pl evy pszochologus elkepzelni nem tudják azt sem milyen az amikor nem tudsz felkelni! Amikor zombi vagy vegetálsz már csak a léleveztetőgép hianyzik hogy azt se kelljen venni.

Nemrég lett öngyilkos egy csaj depresszio miatt amugy, és nem is egy lesz öngyilkos ez miatt.

Marhára nem kéne alábecsülni h semmi bajod. Azert mert tudok csetelni, kepzeld munkahelyen még röhögni is tudok.

De ez kőkemény betegség.


Van a leveléről is cikk mennyit küzdött a depresszioval, hányszor javult és romlott vissza a helyzet

[link]

2023. febr. 9. 15:19
 10/10 A kérdező kommentje:

"„Megrekedt lélek vagyok, nehezen telnek a napok. Semmihez sincs kedvem. Erős voltam sokáig aztán én is gyenge lettem!


Nem tudom mit tegyek, hogy a múltamat felejtsem.


A depresszió mély gödör, én pedig beleestem. Régóta nem találom a kiutat, amit mutatok az csak kirakat. Most pihennem kell kicsim egy kicsit, de te ne várj meg! Látom a szemed most is kisírt, de ne bánd meg! Nem akarom tönkre tenni a te életedet is. "


[link]


Valszeg neki is azt mondták mint nekem. Majd elmúlik, szedd már magad össze, lusta vagy csak, es a többi.

2023. febr. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!