Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első nagy szerelmen túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nagy szerelmen túl lenni? Tapasztalatok? Tanácsok?

Figyelt kérdés

24/F vagyok. Már 2 éve, hogy a volt párom szakított velem. 18 éves voltam amikor osszejottunk, ő 17.

3 és fél évet voltunk egyutt, nagyon sok mindenen keresztul mentunk magunk sem tudtuk az elejen mibe csoppenunk bele, eszre se vettuk es mar minden nap egyutt aludtunk, egymas fuggoi lettunk es folyamatosan egyutt voltunk. Egyutt vesztettuk el a szuzessegunket is. Az elso 1,5-2 év teljesen felhőtlen volt nagyon boldogok, es szerelmesek voltunk. De ahogy teltek az évek, formálódott a személyiségünk sajnos egyre kevésbé passzoltunk egymáshoz. A túl sok együttlét miatt egymas agyara mentunk, rengeteget veszekedtunk. Az utolso 1,5 ev mar csak kuzdelem volt, mindkettonk erzesei is valtoztak a masik irant, de nekem mindig visszatert a szerelem. Sajnos neki a vegere teljesen elmult mar. Nagyon szeretett mint embert, de sajnos elmult a szenvedely, a szexualis eletunk is a romokban volt. Mindketten szerettuk volna hogy mukodjon de vegul ő elfáradt. Tudom hogy o is megtett mindent. A legnagyobb bekeben, sirva valtunk el, megkoszontunk egymasnak mindent. Még meg is csókoltuk egymást, semmi harag nem volt egyikonkben sem.

A kornyezetemben nem erzem hogy felfogna barki a sulyat ennek a fajdalomnak ami bennem van, sokan ugy vannak vele hogy ez egy gyerekszerelem volt. Viszont ez sokkal tobb volt annal. Vegig kisertuk egymast nagyon sok mindenen. Egyutt erettsegiztunk, egyutt nyelvvizsgaztunk, szalagavato, tobb halaleset csaladban, a kutyaim mikor meghaltak es eltemettem oket vegig velem volt stb.

Igazabol egy olyan lelki tars volt amirol nem tudtam elkepzelni hogy letezhet ilyen. A szeretetnek ezt a szintjet nem tudtam hogy van ilyen. Hogy ennyire lehet szeretni valakit. Szo szerint meghaltam volna erte annyira szerettem. Miutan szakitott velem kb 2 honap utan egy masik sraccal osszejott, azota vele van.

A szakitas ota semmi kontakt nincs koztunk abszolut 0.


Szoval 2 eve vagyok szingli, jartam pszichologushoz 3-4 honapot, azota lefekudtem tobb lannyal, rengeteget buliztam, vannak barataim, szereto csaladom stb szoval nem panaszkodhatok. Viszont a mai napig szinte fáj a hiánya. Meg most is azt erzem hogy szeretem. Az elmult 2 honap nagyon rossz volt, szinte minden nap vele almodtam. Sajnos valoszinuleg mar sosem mukodne kozdtunk ujra, lehet hogy meg se akarnám probalni magam sem tudom… viszont nem tudom hog fogok e valaha tudni igy szeretni mást. Nektek mi a velemenyetek/tapasztalotok elso nagy szerelemmel kapcsolatban? Koszonom elore is



júl. 14. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az emberek tobbsegenek nincs csaladja ha van is az sem egeszseges idil hangulatu.. tehat az emberek tobbsege egymagara van hagyva a banataval..
júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Szoval 2 eve vagyok szingli, jartam pszichologushoz 3-4 honapot, azota lefekudtem tobb lannyal, rengeteget buliztam, vannak barataim, szereto csaladom stb szoval nem panaszkodhatok. Viszont a mai napig szinte fáj a hiánya. Meg most is azt erzem hogy szeretem. Az elmult 2 honap nagyon rossz volt, szinte minden nap vele almodtam."

Ne haragudj, de ezt én nem tudom elhinni.

júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!