Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túl tudtok lépni a lezárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tudtok lépni a lezárás nélküli szakításon?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem tudom és nem értem mi van.. pár hónapot voltunk együtt, az eleje jó volt, aztán volt pár veszekedés, egy ideig nem beszéltünk. Én vagyok egyébként a nő. Már ez is rossz volt nekem, de úgy voltam vele hogy ha nem keres, akkor biztos besokallt, és ez nála a szakítás. De 1 hét múlva nem bírtam tovább, hogy se lezárva nincs, se megbeszélve, ráírtam, hogy sajnálom hogy így alakult, de köszönöm amiket tett értem (mielőtt összejöttünk más kapcsolatban voltunk, sokat tett értem). Erre azt írta minden oké, aztán pár nap múlva találkozni akart, de nem tudtunk mert beteg lett. Írtam neki, kérdezem hogy van, már kezdett jobban lenni. És megint eltűnt.. legalábbis remélem nem azt várja, hogy folyamatosan én keressem, ő a férfi, szerintem neki kéne most jelentkezni, ha érdeklem még. De nem jelentkezik, viszont azt se írja, hogy bocs mégis hagyjuk, vagy valami. Én már nem akarok nyomulni ha nem érdeklem, de fogalmam sincs hogy mi van most, mért nem ír semmit, pár napja írta hogy jobban van, nem értek semmit.. de igazából nem tudom, kéne írnom neki? Ti hagynátok vagy ráírnátok? Mivel én többször írtam neki ezért gondolom hogy ha ő nem keres, akkor lehet hogy nekem is felesleges.. csak ez a lezáratlanság kikészít..
tegnapelőtt 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jót tesz az egojának, hogy te keresed.
tegnapelőtt 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor csessze meg
tegnapelőtt 16:24
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mit kell beszélgetni arról, hogy vége? Vagy mondja el, hogy szexre talán jó leszel, de ennyi? Mit vársz tőle? Talonba berakott és ki is fújt. Miért állnál még vele szóba amikor tesz rád magasról?
tegnapelőtt 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tudom mi van, zavar hogy nincs kimondva, lezárva.
tegnapelőtt 16:45
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez akkora luxus mostanság?
tegnapelőtt 16:45
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez a kib@szott ghosting a divat de ne ez legyen már a normális..
tegnapelőtt 16:47
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Most ezt így kívülről nehéz megítélni, hogy pontosan miről szóltak a veszekedéseitek. Az is lehet megsértetted valamivel, vagy neki is fájdalmas, ami miatt nem túl lelkes.

Szerintem az agyalás helyett jó lenne forszírozni a találkozást és megbeszélni vele. Nekem az sem jön át, hogy te mit szeretnél pontosan. Lezárást? Folytatást?

tegnapelőtt 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem akar veled dumálni, lehet túl akar rajtad lépni, lehet, hogy egyáltalán nem érdekled. Miért nem tiszteled a döntését?
tegnapelőtt 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

7 folyt.


Vagy hát nyilván senkit se lehet kényszeríteni. De nyugodtan megkérdezheted, hogy akkor ez micsoda. Ghosting? Kibúvó? Harag? Félelem? Mondja meg ha nem akar találkozni. Jár neked a válasz.

tegnapelőtt 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha veled akarna lenni akkro veled lenne, ha látni akarna látna, ha beszélni szeretne veled akkor keresne.


De k**úrvára lesz@rja.

tegnapelőtt 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!