Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túl tudtok lépni a lezárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tudtok lépni a lezárás nélküli szakításon?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem tudom és nem értem mi van.. pár hónapot voltunk együtt, az eleje jó volt, aztán volt pár veszekedés, egy ideig nem beszéltünk. Én vagyok egyébként a nő. Már ez is rossz volt nekem, de úgy voltam vele hogy ha nem keres, akkor biztos besokallt, és ez nála a szakítás. De 1 hét múlva nem bírtam tovább, hogy se lezárva nincs, se megbeszélve, ráírtam, hogy sajnálom hogy így alakult, de köszönöm amiket tett értem (mielőtt összejöttünk más kapcsolatban voltunk, sokat tett értem). Erre azt írta minden oké, aztán pár nap múlva találkozni akart, de nem tudtunk mert beteg lett. Írtam neki, kérdezem hogy van, már kezdett jobban lenni. És megint eltűnt.. legalábbis remélem nem azt várja, hogy folyamatosan én keressem, ő a férfi, szerintem neki kéne most jelentkezni, ha érdeklem még. De nem jelentkezik, viszont azt se írja, hogy bocs mégis hagyjuk, vagy valami. Én már nem akarok nyomulni ha nem érdeklem, de fogalmam sincs hogy mi van most, mért nem ír semmit, pár napja írta hogy jobban van, nem értek semmit.. de igazából nem tudom, kéne írnom neki? Ti hagynátok vagy ráírnátok? Mivel én többször írtam neki ezért gondolom hogy ha ő nem keres, akkor lehet hogy nekem is felesleges.. csak ez a lezáratlanság kikészít..
szept. 17. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Nem kell kimondani, hogy nem kér belőlem amikor eléggé egyértelműen kifejezi.
szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond ki te hogy vége. Írd meg neki. Pont
szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell, de illene. Én alapvetően nem tartom ördögtől valónak a ghostingot bizonyos helyzetekben, de a kérdező által felvázolt kapcsolat nem ez a helyzet. Ha pár hónapig együtt voltak, akkor nettó görénység így eltűnni.


Az ilyenek amúgy pont azért játsszák ezt, hogy ne tudj túllépni. Ő maga sem tudja, mit akar, vagy nem különösebben szerelmes, és még gondolkodik, addig is talonban tart, hogy visszajöhessen, ha úgy gondolja, vagy a veszekedéskor úgy belegyalogoltál az egojába, hogy úgy véli, rád fér egy kis leckéztetés.

Bármelyikről is legyen szó, nem tűnik afféle jellemes embernek, szerintem lépj túl rajta, függetlenül attól, hogy ő vajon most mit gondol, mert ez a típus előszeretettel játszmázik és manipulál.

Mindenképp jobban jársz, ha továbblépsz.

szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Figyelj. Leirtad, hogy ha erdekelned, akkor keresne. Mivel nem keres, ezert NEM erdekled. Fogadd el, mert sokszor lesz meg az eletben jlyen helyzetben reszed, amikor nem fogsz lezarast es okokat, mierteket kapni.

Legyen az az ok, amiert nem keres, hogy nem akar toled semmit. Ebbol indulj ki es ne fuss olyan utan, akinek nem kellesz.

Igen, valoban jo lenne, ha lenne annyi gerinc az emberben, hogy eled alljon ilyenkor, de sajnos ez nem elvarhato, mert te hiaba tenned ezt forditott esetben, o egy masik/masmilyen ember. Sajat magad dolgat nehezited meg, ha azt varod el az emberektol, amit te tennel.

tegnapelőtt 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Veszekedtetek, te se kerested ugyanúgy 1 hétig. Utána pedig írtál neki egy erősen búcsúra hajazó szöveget. Szóval így tényszerűen élheti meg úgy is a pasi, hogy te nem akarod őt.
tegnapelőtt 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!