Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor a legalkalmasabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

Minden hátterstory nélkül kérdezem, így nem érdekelnek azok a valaszok hogy sehogy stb hisz nem ez a lényeg.

A szakítás napjától számítva mikor, milyen formában és mit írnátok/mondanátok az exeteknek, hogyha meg szeretnétek vele próbálni újra? Egy baráti találkozóra hívnátok, vagy egyből randira? 2 hét, 1 hónap? Mennyi az az idő mikor tiszta fejjel tudtok újra beszélgetni?


tegnapelőtt 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha te nem tudod én kérdező honnan tudjam? Te ismered az exed, vagy nem ismered?
tegnapelőtt 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gergelice16 ***** válasza:
93%
Ha ő szakított, akkor ne próbálkozz, mert azzal csak szánalmas lennél. Ha te szakítottál, akkor az eléggé kegyetlen lenne, hogy újra elhívod azután, hogy végre túltette magát rajtad, bár várhatóan lesz annyi önbecsülése az exednek, hogy nemet mond. Az idő nem számít, a lényegen nem változtat.
tegnapelőtt 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Értem miért másokhoz hasonlítod magatokat. Pozitív sztorikat akarsz olvasni, hogy adjanak neked löketet a beszélgetésre. Viszont mindenki másképp működik. Persze lehetnek hasonlóságok, de akkor sem vagyunk egymás klónjai.

Nem is kell leírni miért lett vége mert nincs jelentősége.

A volt párodon múlik, hogy adna-e esélyt vagy sem. Az idő nem számít csak ti ketten és az érzések egymás iránt HA léteznek még...

tegnapelőtt 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Már pedig tényleg az a válasz, hogy sehogy. Biztos vannak siker love storyk, de akikkel én szakítottam annak oka volt. Teljesen mindegy, hogy én vagy a másik dobott. Ha szakít velem valaki, akkor sem kezdeném vele újra. Oka volt annak, hogy szétmentünk. Tudod, felmelegítve is csak a töltött káposzta a jó, na meg a halászlé. Ha annyira klafa lett volna az a kapcsolat még mindig együtt lennétek. Just sayin...
tegnapelőtt 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha
tegnapelőtt 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát mindenféle háttért sztori nélkül is soha!
tegnapelőtt 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háttérsztori nélkül erre nem lehet érdemben válaszolni. Miért és hogyan lett vége, ki kezdeményezte, kit hogyan érintett stb. Ezek mind hozzátartoznak a "mikor a legalkalmasabb"-hoz.
tegnapelőtt 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk egy 3 hét telt el kb, elkezdtünk csak simán beszélni, majd mennie kellett valahova én meg felajánlottam, hogy elviszem kocsival. Majd ebből randi lett, egy újabb és együtt vagyunk.
tegnapelőtt 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akár 1 év után is bepróbálkoznék, ha minimális jelét látom annak, hogy van esély. És nem azért mert ha nincs ló jó a szamár is, hanem mert sok ember fél-1-2 év után jön rá egy trauma után a valódi érzéseire.
tegnapelőtt 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!