Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik város lehet a legalkalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik város lehet a legalkalmasabb ismerkedésre magyarországon? (bővebben)

Figyelt kérdés

Budapest nekem túl flegma meg mélyen a pénztárcába kell nyúlni, nem jött be.

A vidéki városok talán jobbak. Tervezek kiköltözni vidékre emiatt.


Nem tudom mi a jobb, valami kis vidéki falu ahol azért van minimum egy strandfürdő, vagy valami. Vagy valamelyik egyetemváros. És tényleg jól érzem, hogy jobb lehet pestnél? Ötletek? Tapasztalatok? (32F)


2022. aug. 25. 14:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem megy akkor nem megy, tökmindegy hol próbálkozol. Nem mindig a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni. Nekem vidékiként Pestről lett nőm teljesen véletlenszerűen,nem a lakhelyen múlik semmi.
2022. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Bp. Videken zarkozottabbak az eletek es keves varosban van elet.
2022. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Bp-től ezen a téren nincs jobb, mondom ezt Debrecenből. Itt nem az, hogy kevesebb a szép, szingli csaj, hanem kb. nincs is...


34F

2022. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor költözz vidékre ha olyan munkád van amit otthonról is tudsz végezni. Én vidéki vagyok, és inkább Pestre költöznék (ha megtehetném). Munkalehetőség kevés van, egyre inkább elnéptelenedik a vidék (legalábbis errefelé). Mindenki (legalábbis a fiatalabbak) nagyobb városokba vagy külföldre költözik. Élet meg inkább tavasszal vagy nyáron van, amikor meleg van. Hidegebb időben mindenki bezárkózik (kávézók, fagyizók, éttermek teraszai bezárnak).

Alig van egy két ember az utcán (az is csak azért, mert A-ból B-be siet).

Ha jót akarsz magadnak, összeteszed a két kezed hogy ott élhetsz, és maradsz ahol vagy. Esetleg valamelyik egyetemváros (Szeged, Debrecen) jó lehet még. De kis város vagy falu felejtős.

2022. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Munkám az van online is meg külföldön dolgozom szóval ha hazamegyek egy 3-4 hónapot le tudok állni úgy, hogy egy szalmaszálat se kell keresztbe tennem. Szóval anyagiak nem probléma. Pécs esetleg? Zalaegerszeg? Tényleg ennyire nincs opció? Én Budapesten élek de nekem kifejezetten nem jött be. Felszínesek az emberek, a kapcsolatok hamar lekopnak, sok a haszonleső vadász csaj is. Nekem egy átlagos normális kell aki egy szinten van velem.
2022. aug. 25. 14:52
 6/29 Mathus ***** válasza:
100%

Kb bármelyik. Bár a kocsmában, szórakozóhelyen leszólítós verzió az harminconpár éves korban lezárul, onnantól ciki, és arról nem a kocsma irányítószáma tehet. Budapesten egész évben van pörgés, az egyetemi városokban szeptember-május között, a többi helyen meg semmikorsem.

Nt mi ez a "pénztárcábanyúlós" kiszólás, bulizni mindenütt drága, amíg egyedül eljártam 10-20e között volt egy este, vagy több (taxi nélkül).

2022. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy nagy bulizós, itt arról beszélek, hogy mondjuk Pesten nem lehet úgy elhívni sétálni, hogy ne akarjon beülni valahova ismeretlenül is, hogy fizessek utána. Kocsim sincs most. Vidéken legalább baráti áron kijön egy kávé, üdítő és kedves helyek vannak.

Hát ez nehéz, mert még 25 nek érzem magam de már 32 vagyok az egyetemisták meg többnyire 19-20 évesek.

Befigyel egy 12 év korkülönbség, de amíg a 70 éves gazdag pali lehet 18 évessel én miért ne lehetnék 20 évessel? Nem?

2022. aug. 25. 14:57
 8/29 Mathus ***** válasza:
100%

#7:"Szóval anyagiak nem probléma." vs. "(..)ne akarjon beülni valahova ismeretlenül is, hogy fizessek utána."

ha te és a haverod válaszolgattok ugyanazzal a userrel, akkor nézzétek össze ki-mit ír.

ha viszont egyedül hozod ezt össze, az további kérdéseket vet fel, amit már szerintem csak szakember fog tudni megválaszolni.

2022. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem probléma a pénz, de nem fogok mindenféle jöttment ismeretlennek fizetgetni a kajáját, buliját, italát, alapozását, stb. Azért 4-5000 ft is pénz, lehet pont azért van sok mert erre odafigyelek. De ne vigyük már el a kérdést ebbe az irányba. Téma továbbra is városok- ismerkedés.
2022. aug. 25. 15:44
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

Most azt hiszed, hogy X városban elég, ha sétáltok egy órát a kutyagumis aszfalton, meg maximum egy kólát kap, ami 200 ft, és az ágyban fogtok kikötni? Mert akkor óriásit tévedsz!

Vidéken, még megyeszékhelyen is, elég nehéz a te korodban új barátokat szerezni. Nem hogy kapcsolatot. Pont azért, mert a bulizós helyek 20 körüliekkel vannak tele. Én 22 évesen már túlkorosnak éreztem magam a sok gimis közt. Leginkább a munkahelyen tudsz ismerkedni. Evidens, ha egyszer a legtöbb időt ott töltöd, és ott találkozol a legtöbb emberrel. Online munka meg külföld ezen nem sokat javít.

Lehet, hogy helyben van egy-egy "kedves hely", első randira oké. De mi van, ha lesz második meg sokadik randi? Mindig ugyanoda ültök be? Vidéken még nagyobb lehúzásnak fogod megélni, hogy nem csak ki kell fizetni egy McDonald's menüt a csajnak, de el is kell vinni hozzá 20 km-t oda-vissza. Ha kocsid nincs, akkor az meg sok esetben olyan, mintha nem lennél teljes jogú felnőtt. A saját életed nehezíted meg vele, mikor két óránként jön egy busz, ha meg leesik 5 centi hó, akkor a postás se jön. Egy kocsival 20 perces út simán lehet 1,5 óra, két átszállással. Ebben az esetben valóban jobban jársz, ha 15 km-ről belül keresel nőt, ha élőben is akarod látni.

Miért nem ott ismerkedsz, ahol dolgozol, külföldön?

2022. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!