Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik város lehet a legalkalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik város lehet a legalkalmasabb ismerkedésre magyarországon? (bővebben)

Figyelt kérdés

Budapest nekem túl flegma meg mélyen a pénztárcába kell nyúlni, nem jött be.

A vidéki városok talán jobbak. Tervezek kiköltözni vidékre emiatt.


Nem tudom mi a jobb, valami kis vidéki falu ahol azért van minimum egy strandfürdő, vagy valami. Vagy valamelyik egyetemváros. És tényleg jól érzem, hogy jobb lehet pestnél? Ötletek? Tapasztalatok? (32F)


2022. aug. 25. 14:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálad nem az a probléma inkább, hogy külföldön dolgozol?

Nem sok nő van aki itt él, és úgy akar ismerkedni, hogy te folyton külföldre járkálsz és csak időnként vagy itthon. Megismerkedni meg lehet bármikor de ha utána külföldre kell menned, akkor mi értelme?

2022. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
De ez is baj, külföldön meg még nehezebb, a magyarról rögtön azt gondolják mintha neked azt mondja valaki, hogy azerbajdzsáni a csaj. A magyar közösségeket inkább jobb elkerülni, a külföldi jöttmentekkel meg még rosszabb a helyzet és elég sok aljas pletyka is ment rólam bizonyos körökben úgyhogy úgy döntöttem hogy majd otthon nézek magamnak valakit. A helyiek jófejek, de mégis nehezebb itt. Nem eröltetem. Más kaliber.
2022. aug. 25. 15:53
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Budapest magasan a legjobb. Sokkal nagyobb az élet, mint bárhol máshol az országban. Egyrészt mágnesként vonzza vidékről a fiatalokat (akik jó része aztán itt is ragad, hacsak nem áll tovább külföldre), másrészt mivel egy térségben koncentrálódik két-hárommillió ember, szinte bármilyen érdeklődésed van, fogsz találni hozzá kapcsolódó programlehetőségeket. Nem minden programhoz kell vastag pénztárca. Most nem tudom, mi a helyzet, de a járvány előtti időkben nem volt olyan hét, hogy ne találtam volna ingyenes (vagy jelképes összegért működő) filmklubot, nyelvklubot, játékklubot, előadást, kiállítást, stb. stb.
2022. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Jó ez a Budapest szuper azoknak akik szeretnek városban meg betonfalak között lenni meg az utcán nézni a vánszorgó hajléktalant miközben sétálnak, hallgatni a zajt meg szagolni a dugót.

De ha valami normális helyre mennék kirándulni vagy bármi minimum 30km-t ki kell utaznom a várostól hogy ne botoljak hajléktalan kunyhókba, drogtanyákba, vagy lepukkant veszélyes ipartelepekbe, ráadásul az összes para arc budapest környékén lebzsel, elég megnézni a szatíros meg egyéb híreket. Nekem ez kösz nem hiányzik. Azon belül meg? Margitsziget? hagyjál már, az egész szigeten hallani a zajt a rakpartokról és rossz a levegő. Liget? Vár, hagyjuk már. Budai hegyek? Leírtam para arcok, csövesek, szatír. Kösz de nem.

Akkor már bárhol máshol. Láttam már pár városkát. Tetszettek.

2022. aug. 25. 15:59
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, tökéletes hely nincs. Van, ahol

- többségében kulturált emberek élnek

- sokféle ismerkedési lehetőség van

- sokféle munkalehetőség van

- olcsó a megélhetés

- jó a közbiztonság

- szép a környezet

Válaszd ki, melyik két szempont a legfontosabb, a többiről meg fogadd el, hogy legfeljebb csak ímmel-ámmal fognak teljesülni.

2022. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Hát ha a felsőből kettőt választhatnék akkor sokféle ismerkedési lehetőség és szép környezet.
2022. aug. 25. 16:20
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor a Budai-hegyek nyert. De már lefikáztad, hogy négy-ötezer egy randi, flegmák az itt élők, és különben is a hírekben is állandóan szatírokkal riogatnak.
2022. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Elmondtam elég világosan, a kérdés is erről szól, hogy Pest / Pest megye kizárva. Mit olyan nehéz ezen megérteni? Nem ez a kérdés.
2022. aug. 25. 16:32
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor mit vársz tőlünk mit mondjunk?? Próbálkozz és kész, lakhelyet meg ne eszerint válassz,hanem a saját igênyeidnek megfelelően. Nem olyan nagy cucc azért becsahozni...32 évesen meg ha kicsit is jól tartod magad simán elvegyülhetsz még pár évig 25 évesek közt is, ha mindenképpen ez a cél...
2022. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Azt várom, hogy csak úgy random ne irogassatok ide, csak ha tudjátok a választ. Ez nem a margit körúti kávézó.
2022. aug. 25. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!