Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik város lehet a legalkalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik város lehet a legalkalmasabb ismerkedésre magyarországon? (bővebben)

Figyelt kérdés

Budapest nekem túl flegma meg mélyen a pénztárcába kell nyúlni, nem jött be.

A vidéki városok talán jobbak. Tervezek kiköltözni vidékre emiatt.


Nem tudom mi a jobb, valami kis vidéki falu ahol azért van minimum egy strandfürdő, vagy valami. Vagy valamelyik egyetemváros. És tényleg jól érzem, hogy jobb lehet pestnél? Ötletek? Tapasztalatok? (32F)


2022. aug. 25. 14:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondtam elég világosan, a kérdés is erről szól, hogy Pest / Pest megye kizárva. Mit olyan nehéz ezen megérteni? Nem ez a kérdés."

Jó, akkor tessék, a válasz: NINCS az igényeidnek megfelelő hely.

2022. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Amúgy jól tartom magam, szóval szerintem sem lesz nehéz elvegyülni. Rendszeresen sportolok, egyedül a hajam ritkul kicsit az a baj. A többin kozmetikus segíthet.
2022. aug. 25. 16:42
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg a stílusod lehet még gond. Ahogy itt is megnyilvánulsz, például. Ez elég kevés nőnek fog bejönni. Van az a pénz, amiért ideig-óráig tűrik egyesek, de neked nincs annyid.
2022. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem kell trollkodni meg kötekedni, világos volt a kérdés. Össze lett az egész trollkodva. Mintha kinyitnád a lakásod ajtaját és bejönne egy csomó vizes, csapzott sáros kutya és összemászkálnák. Ki sem lehet ezt a sok hülyeséget takarítani. Régen itt normális válaszokat kapott az ember, most olyan az oldal mint valami kocsmafórum. 1-2 emberke rádszáll 4-5 kérdést ír, semmi moderáció. Hát szuper.
2022. aug. 25. 19:06
 25/29 A kérdező kommentje:
4-5 választ*
2022. aug. 25. 19:07
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésekre lehet normálisan válaszoni,de ez nem az,hanem vergődés, h neked semmi se jó.
2022. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi bajod. Ismerkedni tagadhatatlanul Bp a legjobb. Az, hogy nagy a tömeg, meg sok a szmog, meg kevés a zöld, egy másik téma. Mivel a kérdés az ismerkedés kategóriában van, nem lehet mást írni.

Ha a táj szépsége fontos, akkor tényleg menj vidékre. Csak akkor lesz 10 korodbeli csaj a faluban, akiből 4 foglalt, háromnak nem jössz be, kettő neked nem jön be, egy meg leszbikus.

2022. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A kerdezo nem erdemel randipartnert.

Ember 4-5000 bol nem tudod meghivni a nőt!

Bpn biztos nem

A kerdes ugy hangzik helyesen, melyik az a varos ahol a legolcsobbak a kajaldak lehetoleg 100-1000ft kozottiek.


Valasz ilyen nincs mar.

Azert nehari ha nincs penzed meghivni valamire akkor ne hivd meg

Ugye nem gond ha o is igy all hozzad

Figy ha nincs penzed ne hivj meg

Akkor a gyerekekre lesz???

2022. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Tessék egy normális válasz a kötekedők után. Veszprém és Székesfehérvár. De én inkább az elsőt választanám. Gyönyörű a város, csinosak a lányok/nők, nem egy pesti flegmagóc, a környék meg álom.
2022. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!