Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mik a tapasztalatok fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok fiúk?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz szakitáson vagyok túl a nyár közepe óta. Nem tudom elhinni azt, hogy lesz valaha jobb. Pedig mélyen, legbelül tudom, hogy mindig jobb, ha nem is mindenben, de lesz olyan lány még az életemben, akiben sok dolgot majd jobban szeretek. Nagyon sokat mondta nekem a lány, hogy sosem találok nála jobbat, és aki jobban szeret majd engem. Fiúk, amikor egy lányra azt hittétek, hogy valóban ő az igazi, és sosem találtatok jobbat, miért hittétek ezt? Mik voltak azok a nagyon jó dolgok? Aztán ha már lett más, benne mi fogott meg jobban? Egyáltalán nem hiányzott az előző párkapcsolat?
tegnap 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj de ahol a lány azt mondja neked hogy nála nem találsz majd jobbat az konkrétan a legszarabb lány akivel lehetsz.
tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akármennyire is furcsa, de ezt jó hallani. Megpróbálom ezt magamnak is bebeszélni.
tegnap 10:33
 3/7 gergelice16 ***** válasza:

Természetes ez az érzés szakítás után. 1-2 hónap bőven nem elég arra, hogy feldolgozd a történteket. Én is többször éreztem már ezt.

Legelőször első barátnőmnél, mivel nem volt még viszonítási alapom, és számomra tökéletesnek tűnt a kapcsolat (persze bőven nem volt az, okkal szakítottunk).

Második alkalommal egy lánnyal úgy szakítottunk, hogy egyébként azt éreztem, hogy tökéletesen összeillenénk, csak a körülmények nem voltak megfelelőek (gyakorlatilag távkapcsolatban éltünk 3 hónapig, utána szakítottunk, mert interneten nem ment jól a kommunikáció). Ez után kb. 2 évig nem voltam nyitott új kapcsolatra, mert folyton azt gondoltam, hogy ha a lány majd Pestre jön, akkor majd újrakezdhetjük. De szerencsére egy másik lány felnyitotta a szememet, és jelenleg vele élek boldog házasságban. Néha eszembe jut a másik lány, de így visszagondolva több minden nem volt azért rendben a kapcsolatunkban, nem csak a távkapcsolat rész (csak akkor a lila köd miatt ezt nem láttam). Ettől függetlenül lehet, hogy ha máshogy alakul az élet, vele még működött volna, de már egyáltalán nincs meg bennem a vágy, hogy a másik lánnyal legyek, mert feleségemmel sokkal boldogabb vagyok, mint amennyire a másik lánnyal lehetnék.

Ez már a személyes véleményem, de én úgy gondolom, hogy több olyan nő van az ember életében aki igazivá válhat, de csak egy lesz belőle tényleg igazi. Pont ezt érzem a másik lánnyal is, lehet működött volna, lehet nem, de nincs meg bennem a vágy, hogy ezt kiderítsem. Igazából már egyáltalán nem hiányzik az a kapcsolat...

Egyébként meg #1 jól mondja. A lány sanszos a fájdalma miatt mondott ilyet, nyílván nem igaz.

tegnap 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval saját magát fényezte. Biztos mindenkit ismer a földön így tudatta, hogy ő a legjobb neked.. 😁😁😁

Tudom most nem vicces de idővel belátod. És ha annyira jó volt hozzád akkor miért hagyott el? Mégsem volt annyira jó?

tegnap 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én voltam a hibás mindenben, hiszen én nem igyekeztem a kapcsolatban, és nem mentem el vele helyekre, és visszafogtam őt. Bár nem tudta megindokolni, hogy miben fogom vissza.
tegnap 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye kérdés így ebben a formában.


Ez tipikus ilyen "belerúgok" a másikba még egyet, hogy érezze a "törődést". Sose találsz jobba, sose találsz olyat.. stb.. tipikus szakítás utáni önbizalom romboló hülyeség. Egy percig sem kell ezeket komolyan venni.


Senki sem csak jó vagy rossz, a volt párodnak is voltak hibái, szóval kb bármikor fogsz találni sokkal jobbat is, mint ő.

tegnap 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltak bőven hibái, de ezt ilyenkor képtelen vagyok látni, szakitás után ilyen rövid idővel, csak a szépre és jóra emlékszem, és az hiányzik rettenetesen.
tegnap 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!