Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon nem jó a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem jó a kapcsolatunk régóta, de még szeretem, hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Az érdekelne végül hogy vette rá magát a kilépésre és milyen volt utána, aki szintén így érzett.


Szeretem még mindig. De ez már nem jó. Mégis, amikor rászánnam magam,előjönnek a szép emlékek, és nagyon nehéz. Sok időt töltöttünk együtt, sok évet.


szept. 14. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ne a regi idokre gondolj, hanem arra, hogy ha maradsz, meg hany boldogtalan eved lesz. Nem tudom, masoknal ez hogy van, de hogyha egy kapcsolat kezd elhalni, ha rosszul bannak velem, en mindig elkezdek kiabrandulni
szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, hogy mi nem jó.

Nekem az segít, hogy a jövőre gondolok. A szép emlékek megmaradnak, szakítás után is. De a szép jövőért tenni kell, ha nem akarom elveszíteni. Van, hogy együtt már nem megy.

szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Volt màr hogy en is nekimentem a falnak is tizsszer is olyanba voltam szerelmes aki egy "fal", nem érez érzelmeket szenvedelyt egy "fakir"(vannak ilyen erzelmi szegény emberek igy élnek életuk végéig is..), mire végre jott valaki aki agyoncsókolt felemelt lehetett vele élni bulizni szorongatós ölelősen aludni, majdnem megfolytott a rengeteg hívással tapadással is, tehat olyan utan aki félévente ha kitudta nyögni azt hogy szeretlek, ellenben másik masi meg napont mondta hogy"őrülten szerelmes vagyok beléd!!" Es elmondta husszor ia hogy szeretlekszeretlekszeretlek, hát az nekem ilyan volt mint sivatagi szomjazónak a víz, ugy felpörögtünk a szerelemtől mintha be lennénk drogozva.


Aztan az ex meg belepusztult abba hogy elhagyom 3 éve könyörög hogy békuljek ki. De nem birnék mégegyszer ugy aludni hogy a hátát kell lesnem, nem birnék felmenni mégegyszer hozzá hogy a falat lessem, nem birok tovább érzelmi sivárságban élni. Egy állatnak is beteg az amit ő csinál kapcsolatokban.

szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem szereted kezdjük ezzel, jó? Ragaszkodsz az évekhez, nem akarod kidobni az ablakon és összekötöd a szép emlékekkel. Valamint valószínű, hogy kapcsolatfüggő vagy. Majd inkább megvárod, hogy jöjjön a harmadik személy akivel lelépsz, vagy a párod aki miatta kidob mert nem tudsz társ nélkül létezni.

Nyilván lehet, hogy tévedek, de ha rossz, semerre se halad a kapcsolat és te mégis benne vagy akkor valami nem stimmel veled és pároddal sem...

szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először szedj magadra egy kis önbizalmat....


1életünk van, ebből kell a legjobbat kihozni,ne pazarod el az idődet olyanra ami nem jó neked.

szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel elcseszed az időt legalabb az legyen akkor minőségi en igy vagyok vele.


Lehet egy kapcsolat úgy is sz.r ey szakitasos, hogy legalább életed élménye volt mig vele jártál, es lehet ugyis hogy csak végigszenvedted az egészet addigis amig tartott.

szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!