Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék tapasztalat válaszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tapasztalat válaszokat, illetve segítséget kérni azzal kapcsolatban, hogyha én nagyon kívánós (napi minimum 2 szzexre gondolok) igényű vagyok, viszont a párom megelégedne a heti 2-vel is. Ami nekem nagyon kevés. Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Ezen lehet változtatni? Ha igen akkor hogyan? Nem akarom, hogy emiatt tönkre menjen a kapcsolatunk. Akinek van benne tapasztalata, az kérem ossza meg velem, hogy mit is tehetünk ilyenkor.

19 éves lány.



2017. nov. 13. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Semmit se tudsz tenni, mert ő ilyen, te meg olyan. Nem illetek össze.
2017. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg nem elégülsz ki rendesen egy-egy szeretkezéskor. Nyújtsátok el az előjátékot úgy, hogy legalább 2 orgazmusod legyen. Maszturbálj, tapintsd ki az igazán érzékeny pontjaidat. Aztán mondjad meg mutasd a barátodnak, hogy neked hol és hogy jó. Utána szex közben is legyen legalább 1 csúcsod, meg az utójátéknál is. Hidd el, úgy el fogsz zsibbadni, hogy Neked is bőven elég lesz a heti 2. ;)
2017. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez túl nagy különbség. Ha arról lenne szó, hogy a párod is ilyen gyakran kívánná, de a rengeteg tanulás vagy munka miatt ki van, vagy esetleg épp most halt meg valakije, ami miatt lelkileg nincs túl jól, akkor lehetne reménykedni, hogy jobb lesz. Ha viszont ez az általános igénye, akkor az lesz, hogy mindig neked kell majd kezdeményezni, és te leszel az aktívabb, amit egy idő után meg fogsz unni.
2017. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt ilyen, nagyon hamar szakítottunk.
2017. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Napi 3 talán elég. 29F
2017. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem te vagy az első ilyen a világtörténelemben. Javaslom egy új egyed beszerzését. Alternatívaként egy hárem kialakítását tudnám a figyelmedbe ajánlani.
2017. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Önneveléssel egyeztetni kell.

14-2=12

12/2=6

6+2=8

Heti kb nyolcnál lesz, amikor érzitek, nincs hova tovább egyeztetni, csak fejlődni tudtok valamerre( ajánlatos felfele)

2017. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos válaszokat írtatok! Nagyon szépen köszönöm.

Az a legigazabb, hogy sok rajta a stressz és így nehezebb összeegyeztetni. De türelmes vagyok, és igyekszem sokat közeledni, csak néha már unalmas, hogy én mászok folyton és azt nem érezteti, hogy nő vagyok és meghódít úgymond.

Ő 33 éves lesz februárban.

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. nov. 13. 14:00
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon sok a stressz az életében, akkor örülj, hogy heti kétszer képes teljesíteni az ágyban! Reális képet akkor fogsz kapni az étvágyáról, ha nyugodtabb idők jönnek számára.
2017. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy nem mászol rá. Ha nagyon nem bírsz magaddal, inkább oldd meg magadnak, de ne mássz rá. Hadd "vadásszon" egy kicsit. Nem éppen vonzó egy fütyiért könyörgő nő. Legyél csinos, kedves, csábìtó, de ne mássz rá.
2017. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!