Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék tapasztalat válaszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tapasztalat válaszokat, illetve segítséget kérni azzal kapcsolatban, hogyha én nagyon kívánós (napi minimum 2 szzexre gondolok) igényű vagyok, viszont a párom megelégedne a heti 2-vel is. Ami nekem nagyon kevés. Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Ezen lehet változtatni? Ha igen akkor hogyan? Nem akarom, hogy emiatt tönkre menjen a kapcsolatunk. Akinek van benne tapasztalata, az kérem ossza meg velem, hogy mit is tehetünk ilyenkor.

19 éves lány.



2017. nov. 13. 12:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
14:13-as válaszoló. Teljesen igazad van. Köszönöm a kommentedet.
2017. nov. 13. 14:34
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Aham, sejtettem én, hogy nem csak a szexuális étvággyal lesz a baj. Mennyire tudjátok összeegyeztetni, ki hol tart az életben? A barátodnak 33 évesen lassan itt lenne az ideje családot alapítani. Te készen állsz erre? Egyáltalán együtt éltek? A barátod dolgozik. Te dolgozol? Át tudod érezni a dolgozó emberek problémáit? Konkrétan a barátod munkahelyi problémáit meg tudod érteni? És ő mennyire érti a pályakezdő/diák lány vágyait, álmait, céljait? Mennyire tudtok közösen szórakozni? Most nem csak a bulira gondolok, hanem bármi kulturális eseményre. (Mozi, színház, múzeum, gasztronómiai élmények, sportrendezvények, természetjáràs, stb) Megvan a közös érdeklődési körötök? Van valami közös jövőképetek? Képesek vagytok együtt dolgozni egy közös célèrt? Én onnan szoktam tudni, hogy gáz van a házasságommal, hogy nem stimmel a szex. Eddig mindig kiderült valami mélyebb gond. A szexuális problèmák eddig mindig csak tünetek voltak. Amint sikerül helyrebillenteni a mélyebb problémát, a hálószobában is helyreáll a harmónia.
2017. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg elég furcsa 33 évesnél ilyen kevés szex.Nála jóval idősebb partnereim mindig készen álltak,folyamatosan csinálták volna ha rajtuk múlott volna.
2017. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, #13 furcsa, ezért írtam, hogy itt valami más gond lesz a háttérben, ami hazavágja a pasi libidóját.
2017. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!