Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik legyen:tapasztalat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik legyen:tapasztalat, szex vagy oszinte szeretet de tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Van ket ferfi az eletemben,igazabol mindketto szeret a maga modjan,de az egyik nem tudja kinyilvanitani,o inkabb az erettebb tipus(kora miatt is:35 eves),viszont a szex vele nagyon jo volt,napokat tudunk beszelni s megnevettet..A masik o erzelmes,kedves,odafigyel,sokkal jobban kitudja az erzelmeit fejezni,ahogy megsimogat benne a biztonsagot erzem viszont a szex pocsek(22 eves-o az exem,3 evet voltunk egyutt).Mondtam mindkettonek hogy gondolkoznom kell.Mindkettovel (mert gondoljozasom ellenere se hagynak beken,fogalmazzunk ugy h biztosra akarnak menni)talalkozok neha,mindkettonel jon az az erzes hogy ot akarom mert boldog vagyok vele.Olyan nehez donteni,egy ilyen helyzetben mire figyeljek?nem akarok ebben a donteskeptelensegben maradni mert szornyen erzem magam tole (22l)

2017. jún. 6. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 22 évest választanám. Szexen lehet javítani, az érzelmeken nem. Az vagy van, vagy nincs.

És eleve minek neked 13 évvel idősebb pasi?

2017. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 22 évest választanám. Ha nem jó a szex, beszéljétek meg, mutasd meg neki hogy mit szeretsz stb. A 35 éves már csak a kora miatt sem kellene, ő biztos csak szórakozgatni akar veled.
2017. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kettő közt kell döntened egyiket se akarod igazán. Keress egy 25-30 közti pasit hátha középút lesz.
2017. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval! Szerintem is a kicsit idősebb - kb. a fent említett korosztály - felelne meg a számodra.


Bár annyi átlagostól eltérő "párkapcsolat" létezik - és életút - mint ahány csillag az égen...

2017. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!