Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én reagàlom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagàlom túl?

Figyelt kérdés

Az exemet nem tudom tiltólistára rakni, mert szar lenne a lelki ismeretem. Azonban beszélgetni sem szàndékozok vele (1 hónapja már nem az életem része)+3 hónap kapcsolatunk volt.

Hogy is fogalmazzak, kiakadtam mert megkérdezte "mizu" elmondása szerint nem gyűlöl ezért írt rám.

Ha szólnék szüleimnek h ràm írt neki rég annyi lenne.

Tegnap szóltam neki, hogyha mmégegyszer rám mer írni baj lesz belőle.

Igaz azt nem mondtam hogy videót ne kuldjon, erre mit ad isten? Küld egy videót ahol cigizik, iszik,(arca nm látszik, hangja (sem) hallatszodik csak a cipoje a borosuvegek meg a cigi amit ugye tart) erre ma reggel irtam neki h videokra hivasokra hanguzikre (SEM) vagyok kivancsi.

Az irast ugynezki tartotta ezeket is fogja remelem. Ti letiltjatok az exeiteket? Nm zaklat de szimplan az is idegel h megkerdezte mizu.



#szakítás #Párkapcsolatvége
jún. 9. 08:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne ha már ő kepes lelkileg manipulálni legalább te magadat választanád.

A lelkiismereted azért nyafog mert nem látod tisztán mi miért történik. Itt nyugodt szívvel húzd meg a határaidat.

jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!