Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én reagàlom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagàlom túl?

Figyelt kérdés

Az exemet nem tudom tiltólistára rakni, mert szar lenne a lelki ismeretem. Azonban beszélgetni sem szàndékozok vele (1 hónapja már nem az életem része)+3 hónap kapcsolatunk volt.

Hogy is fogalmazzak, kiakadtam mert megkérdezte "mizu" elmondása szerint nem gyűlöl ezért írt rám.

Ha szólnék szüleimnek h ràm írt neki rég annyi lenne.

Tegnap szóltam neki, hogyha mmégegyszer rám mer írni baj lesz belőle.

Igaz azt nem mondtam hogy videót ne kuldjon, erre mit ad isten? Küld egy videót ahol cigizik, iszik,(arca nm látszik, hangja (sem) hallatszodik csak a cipoje a borosuvegek meg a cigi amit ugye tart) erre ma reggel irtam neki h videokra hivasokra hanguzikre (SEM) vagyok kivancsi.

Az irast ugynezki tartotta ezeket is fogja remelem. Ti letiltjatok az exeiteket? Nm zaklat de szimplan az is idegel h megkerdezte mizu.



#szakítás #Párkapcsolatvége
jún. 9. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak anyuék nem orulnenek neki ha beszelnek vele, pedig engem nem zavarna hisz egykor tok jol elvoltunk csak anyaek ha tudnanak rola h beszelek vele nekem is annyi meg a csavonak is.
jún. 9. 08:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hany éves vagy?20?

Nem ő az igazi haladj tovább, ennyi

jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább tini kategória
jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?
jún. 9. 09:25
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha szólnék szüleimnek h ràm írt neki rég annyi lenne."

Ezt megmagyarázod?

jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne írj vissza neki még annyit se hogy mire nem vagy kíváncsi. Vagy ha bizonytalan vagy magadban hogy visszahúzna magához inkább tiltsd le, nincs szükséged rá.
jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy annyi nektek?? A fizikai bántalmazás bűncselekmény, az megvan?? Nekik lenne annyi.

Ha kisgyerek vagy, ne írj a felnőtt kapcsolatok kategóriába!

Amúgy meg fent azt írod, te nem akarsz beszélni vele, lent meg azt, hogy te akarnál, csak jajj a szüleid!

Nőlj már fel. Ha felnőtt vagy, nem a szüleidnek kell megfelelned. Hahó!

Amúgy meg akivel TE már nem akarsz kapcsolatot tartani, de ő keres, azt tiltsd le. Ne keresd a kifogást, hogy miért nem tiltod le... Ha annyira nem érdekelt volna a video, amit küldött, akkor nem nézted volna meg. Ne kamuzz.

jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te, ez nem a kisovodás kategória. 8 évesek ide nem írhatnak. Egyáltalán miért van telefonod ennyi idősen?
jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem tudom tiltólistára rakni, mert szar lenne a lelki ismeretem"


Miért is? Mit kell itt még megbeszélni? Vége és kész. Már nincs mit kondani neki.



Már semmi dolgod nincs vele. Igen, egy szakítás fáj, de az a minimum, hogy nem húzzátok el meg nem csináljátok ezt a kölcsönös érzelmi kínzást amit most.

Ez jobb meg becsületesebb, mint letiltani, hogy mindenki csendben lerendezze a saját érzelmeit és aztán tovább lépjen?


Felnőtt ember, majd megoldja az exed is, meg te is.



Le kell tiltani a fenébe ha nem akarod, hogy írjon, nem csak ígérgetni meg hisztizni.



Nem értem mi a fenének nem tiltod le, ezt a szituációt te generálod azzal, hogy nyitva hagyod neki a lehetőséget, hogy megcsinálja ezt veled.



Persze, hogy sajnáltatlja magát, meg eljátsza neked a hattyú halálát videón, te meg tördeled a kezedet. Ez hogy a fenébe jobb, mint a teljes rádiócsend?

jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!