Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen megalázva érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megalázva érzem magam, vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem(4éves kapcsolat) durván egy hónapja, egy olyan okkal amit meg se tettem, állítólag megcsaltam azzal hogy ránéztem más nőre,

Igazából már kezdtem magam túl tenni rajta, amikor aztán felhívott,hogy jönne a maradék cuccaiért ami nálam maradt még(együtt éltünk), az elején próbáltam magamat tartani, hogy ne legyen ez ami most van, de hát nem sikerült, szexeltünk utána elmentem hazáig vele kézenfogva, csókkal elköszöntünk. Én abban a tudatban voltam hogy itt most valami újra kezdés lesz és így is álltam hozzá, aztán pár napra rá teljesen eltűnt nem is keresett egész nap(ez nála gyanús) aztán valamikor este tizenegykor igazából keresztkérdésekkel akkor kijött hogy elment baszni egy csávóval akivel addig soha nem találkozott csak messengeren beszéltek, és a csávó áthívta kúrni ő meg ment,

Ezek után hozzám vágta hogy ennek a fickónak mennyivel jobb és nagyobb a farka mint nekem és hogy én sose tudtam olyanokat mint ő, majd ezek után kinevetett hogy mekkora "csicska" vagyok és hogy sose fogok nála jobbat találni. És hogy megérdemlem, hogy végre azt érzem amit ő érzett.


Lehet túlgondolom de nagyon megalázva érzem magam és az önbizalmam is padlón van ettől most. Valakinek van valamilyen tanácsa?


2022. nov. 20. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Tulreagalod. Amit mondott a sracrol az vagy igaz vagy nem, ezzel nem kell foglalkozni, mert csak azert mondta, hogy rosszul erezd magad. Ha nem ez lenne a celja, akkor nem irt volna rola semmit, akkor se, ha a vilag legjobbja lenne az agyban az illeto.

Kicsit BPD-snek tunik a lany, nem voltak egyeb jelek az evek soran? Hiszti, ha keson valaszolsz egy uzenetre, ha nem toltesz vele eleg idot, baratokkal talalkozol, stb? Mert ha csak siman a masik srac miatt dobott volna, akkor ketlem, hogy pazarolna az idejet arra, hogy meg rola irkaljon neked.

2022. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Én is gyűlölöm azokat akik a párjuk mellett lesnek más nőket vagy flörtölnek és aláznak engem.en is ugy vagyok az ilyenekkel hogy megérdemlik amit kapnak.
2022. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szakított, elvitte a cuccát, vége. Semmi közötök egymáshoz. Valami nagyon nincs rendben nála. Ne foglalkozz vele, és ne reagálj semmilyen megkeresésére.
2022. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Elég alpári ez a nő, szerintem amúgy csak húzza az agyadat. Nem érdemes foglalkozni vele, játszmázik, gyerekes, kicsinyes, buta...
2022. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Beteg egy no. Egy szavat se vedd komolyan .. bantani csak azt tudja a no akit szeret.
2022. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha más nőket lestel, majd ki guvadt a szemed a helyéről akkor nem csodálkozom.

Jól tette, hogy szakítottak és más alá feküdt, megerdemled :)

2022. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
6. Te sem komplett .
2022. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus férfi. Megint kihagytad, hogy te miket csináltál, mondtál, amire ez a reakciót kaptad. Olyan érdekes ez, minden ok nélkül szakít, így beszél veled, tök hihető.
2022. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Vszeg okkal csinálja ezt.


A stílusod mondjuk eléggé beszédes - bszni, krni, stb.


Ne féltékenykedj, hanem szállj le róla végre - és ne hazudj, mert csak azért, mert "ránéztél más nőre" nem viselkedne veled így.

2022. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!