Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Lenne értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lenne értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja szakítottam a volt barátnőmmel, az oka egy kis gyerek volt. Tegnap fel oldottam és láttam a sztorijàba a picit. És irtózatosan hasonlít ràm! Kérdezzek rá tőle?

Volt apasági is de valamiért húzz oda a szívem! Nem zaklatjuk egymást de ő is megnézte amit ma ki tettem, de semmi több.


febr. 15. 23:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
9: nem akkor lépett félre a nő, amikor szakítottak, te, hanem előtte. Abból lett terhes a lány. Ez kiderült, és utána szakítottak 😃 de ez a hülye kérdező.. bazzeg, nem szégyen ez neked? Így meghunyászkodsz??? Dobd már el ezt a férget, mint egy darab szart!
febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozunk egymással, de azért zavar a dolog.
febr. 17. 20:49
 13/24 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is lesz értelme újra összejönni vele.
febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ekkora baj van a mai magyar szövegértelmezéssel vagy a fogalmazással? Azt írta a kérdező, hogy - utólag visszanézve - átmenetileg szakítottak és a lány akkor volt együtt valakivel futólag. Azóta most így másodszor szakított a gyerek miatt és mégis megint visszahúzza a szíve. Ez sajnos lehet lelki kapcsolódás, csak nem jó apa anyagához jött be a gyerek. ^__^""
febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem a nő érdekel hanem a gyerek. Úgy érzem hogy az enyém a gyerek! Kiköpött úgy nezki mint én kicsibe. És az eredeti apjára nemis hasonlít olyan mindha köze se lenne hozzá. Bár a srác is mondta hogy nem érzi hogy az övé lenne, de a vértesztbe nem megy bele mert annyira nem érdekli. Mondta fizet és ennyi. Őt nem érdekli ha később derül ki hogy nem az övé, csak a nyugodt lelki ismeret miatt fizet. Tehát ha kiderül akkor se fogja bánni mert hogy jelenleg fizet. Kérdeztem tőle hogy nem megy kárba ez a pénz ha nem az övé? Azt mondta DNS minta igazolja hogy az övé, ha pedig nem akkor a labor eredmény húzta csőbe és az nem az ő szégyene. Ő teljesíti ami rá lett aggatva!
febr. 18. 22:22
 16/24 anonim ***** válasza:

Ha a teszt szerint nem te vagy az apa,/99.9%/ akkor engedd el a sztorit.

Meg értem hogy el lopta a szíved a kisgyerek,hisz hasonlít rád,

de ha az anyját nem szereted és a gyerek se a tiéd akkor engedd el.

Majd lesz még sajátod is.

febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem láthatnám bele magam ha nem az enyém.
febr. 19. 15:38
 18/24 anonim ***** válasza:
A DNS teszt nem hazudik. Ha tényleg vettek mindhármatoktól (apajelöltek és gyerek) mintát, és az jött ki eredménynek, hogy nem te vagy az apa, akkor ez ennyi volt. Nem a tied.
febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

meg amúgy örülj neki, mert nem kell gyerektartást fizetned és hasonlók. nameg nem a te gondod lesz egy mozaikcsaládot menedzselni


találhatsz normális párt, közös jövővel.

febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
A második mintavetelnél nem voltam jelen. De a nyal minta nem pontosabb, mint a vér úgy tudom.
febr. 19. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!