Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit kéne tegyek, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tegyek, van ennek még értelme? Kérlek segiitsetek nekem

Figyelt kérdés
Van két srác. Adott vagyok én. Az egyik belém van zúgva, és nem akar rólam leszállni. A másikról csak gondolom, hogy érezhet valamit irántam. Az a helyzet, hogy nem tudom bele menjek e az elsőnek említett fiúval egy kapcsolatba és megpróbáljam vele, holott én nem szeretem, sem a személyiségileg, sem testileg, ámbár eléggé kedvelem, de nem tudom önmagam adni mellette. A másik fiú mind küllemileg, mind személyiségileg tetszik, vele minden percem vidám, és teljes mértékben el tudom engedni magam mellette. DE! Hiába érzem ezt iránta sajnos nem tudom, hogy ő érez e irántam hasonlót (Jah és még ami fontos: az előbb említettel a legjobb barátok vagyunk, de nem régóta). Ezek után szerintetek mi a fészkes fenét csináljak. Válasszam a biztonságot, de szinte teljes érzelemmentességet(részemről), vagy próbálkozzak a másik fiúval aki, mint kis beszámolómból látszik elnyerte mondhatjuk a szívemet?
2010. dec. 19. 17:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a 2. srácot válaszd:)
2010. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megkérdezed, mit érez irántad. A másikat hanyagold, ha most nem tetszik később sem vog. ha az elején nem jön be, később még úgy sem fog.
2010. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos.Szerintem ne válaszd az első pasit, finoman utasítsd vissza, ha nem tetszik. Másrészt meg várd meg míg jobban közelít az a pasi amelyik bejön. Ne válasz csak azért egy oylat aki nem jön be, hogy legyen valakid. Egyszer úgyis megtalál a szerelem, egy olyantól, aki neked is tetszik. Csak várj rá, hidd el nekem jobban jársz.:))
2010. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne menj bele hülyeségbe,csak hogy legyen palid.:)

Hidd el,én is így csesztem el..Inkább legyél bizonytalan,aztán a végén kiderül hogy ő is szeret,minthogy végleg elveszítsd a másik srác miatt...Mert ha most összejössz a sráccal,őt elveszíted.. Ne legyél bolond..Inkább várj az igazira,minthogy elszalaszd egy olyan srác miatt,akit nem is szeretsz..A szerelem meg a barátság nagyon különböző! Ne járj a "legjobb barátoddal"...

2010. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én lennék hasonló helyzetben (voltam is), akkor sem választanám, ha tudnám, hogy a másik nem érez irántam semmit és nem volna másik lehetősége. Akkor inkább egyedül maradnék és várnék valaki másra.
2010. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!