Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Lenne értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lenne értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja szakítottam a volt barátnőmmel, az oka egy kis gyerek volt. Tegnap fel oldottam és láttam a sztorijàba a picit. És irtózatosan hasonlít ràm! Kérdezzek rá tőle?

Volt apasági is de valamiért húzz oda a szívem! Nem zaklatjuk egymást de ő is megnézte amit ma ki tettem, de semmi több.


febr. 15. 23:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Magyarul, szakítottál vele, mert várandós lett a barátnőd?

Javaslom, hagyd őket békén.

febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azért szakítottam mert nem az enyém a gyermek!
febr. 15. 23:30
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Ja így értem már, bocsánat. Szerintem eljátszottál a gondolattal, hogy mi lenne, ha a tied lenne a gyerek és megtetszett ez a gondolat. Az apuka hol van?
febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nincsenek együtt!

Nem jutott eszembe, csak fel oldottam és láttam a picit. És kissé meg is ijedtem! Az apukát viszont nem látom benne, sem a hölgyet! De lehet csak a sok stressz munka stb miatt. Köszönöm a válaszokat.

febr. 15. 23:38
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Hát én nem.értem a sztorit... tehát összejöttél egy anyukával, aki eddig gyermektelennek adta ki magát? Csak aztán lebukott? Hát akkor jól tetted, hogy kibsztad. Nevelgesse a fszom más purgyéját
febr. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Más nők az aktuális pasira fogják hogy az övék a gyerek, még akkor is ha nem. Ez esetben téged nem szeretett sosem.
febr. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%

Írd már le a teljes sztorit, mert így érthetetlen!

Együtt voltatok és terhes lett? Vagy miből gondolod, hogy a tiéd? Vagy miért gondolod, hogy nem a tiéd, lett teszt csinálva?

febr. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Terhes lett! Ő el mondta hogy félre lepet amikor szakítottam vele, és nm kerestem 2hetig. Újra össze jöttünk utána. És mondta hogy szeretne apasági tesztet. És így ki jött hogy nem tőlem van! Most viszont a gyereket nézve kicsit pánikba estem.
febr. 16. 23:33
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha szakítottál vele és nem kerested, akkor az nem félrelépés a részéről!

A teszt eredményét láttad is, vagy csak mondta?

Ha láttad az eredményt és az szerint nem te vagy az apa, akkor valóban nem te vagy. Egy pici baba amúgy sem hasonlít még senkire, csak bebeszéled magadnak.

febr. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
Ja, hát na... azért ez a mellékes szál nem ártott volna a sztoriból. Hülye vagy, hogy összejöttél vele ezek után, és méghülyébb, hogy ha vele maradsz. Ez egy undorító szarkupac nő!! Töröld ki az életedből!!!
febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!