Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki volt már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már hasonló helyzetbe tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik az exem, de tudom hogy ha bármilyen csoda esetén újra is kezdenénk nem menne sokáig a dolog, csak mindig a jó dolgok jutnak eszembe vele kapcsolatba, 7 hónapig voltunk együtt, ebből kb 5 az álomszerű volt nekem, a utolsó két hónapba meg hiába hajtottam, adtam meg neki mindent, terveztem a közös jövőt, ő egyre jobban kiszeretett belőlem. Az a baj hogy én abba szerettem bele aki a kapcsolat elején volt szerintem, és most nagyon fáj hogy szakított velem és hogy már nem szeret, de folyton a közös emlékek vannak a fejembe. Gondolkoztam hogy írok neki, de ha nem szeret és bele is menne hogy újrakezdjük akkor se lenne már a régi, és nem akarnék mégegyszer szakítani.
2023. aug. 1. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig azt csináltam, hogy adtam magamnak egy határidőt, hogyha pl 6 hónap múlva ilyenkor még mindig hiányzik, akkor írok neki. Mindig eljött az időpont és soha nem akartam már írni nekik :D
2023. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus segíthet ha van hozzá kedved, kereted.


Fellángolás volt részéről az egész, szerelem esetén nem szeretünk ki a másikból 5 hónap alatt! Koncentrálj önmagadra, ne ő rá és a "jóra" amikor mégcsak nem is volt beléd szerelmes soha!

2023. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"7 hónapig voltunk együtt"

Ez még csak az ismerkedés fázisa. Ha nem ment tovább, ennyi volt.

2023. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is tudod, hogy nem menne, akkor erre gondolj, amikor eszedbe jut és hiányzik. Amúgy teljesen természetes, hogy hiányzik, az érzelmek nem múlnak el varázsütésre. Ne ostorozd magad ezért. Ez a folyamat része, ez egy gyász, amihez idő kell. Ne sürgesd magad, éld meg az érzelmeidet. Ha fáj, akkor hagy fájjon, ha eszedbe jutnak a jó emlékek, akkor azt is éld meg, de emlékeztesd magad arra a fájdalomra is, amit a szakítással okozott. Az idő fog tudni segíteni. Addig is, próbáld magad lefoglalni, sportolni, emberekkel találkozni, kirándulni, élményeket szerezni. Kitartást neked!
2023. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!