Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki tudna tanácsot adni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna tanácsot adni? Mit lehetne tenni hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval... Van egy nagyon csinos lány, aki régóta tetszik nekem. Egy buszon utazunk, egyfelé lakunk. Van egy nagyon kedves kollégám, aki nagyon jó barátom lett és kiderült, hogy ez a lány, aki nekem annyira tetszik a kollégám élettársának a rokona. A barátom élettársának már párszor pedzegettem, hogy nekem tetszik a rokona (a kiszemelt lány) és jó lenne, hogy ha valahogyan össze hozna vele. Aztán közben kiderült, hogy nem tartják a kapcsolatot. Mit tudnátok javasolni hogy hogyan ismerjem meg a kiszemelt a lányt? A buszon nem merek oda menni és leszólítani :(
2018. júl. 20. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj tőle tüzet.
2018. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
És mégis mitől félsz? Elkéri a bérleted, és kiderül, hogy nincs nálad? :D
2018. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Növessz tököt és ne valakik által ismertettesd meg magad a lánnyal.

Amennyiben annyi sincs benned, hogy oda merj menni, akkor semmi értelme gondolkoznod sem a dolgon.


Nem baszogatásból írtam, de amíg tutyi-mutyi vagy, addig senkid nem lesz. Abba pedig még senki nem halt bele, hogy odament egy nőhöz ismerkedni.

2018. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy szólítsd meg. Értékelni fogja a bátorságodat, hogy oda mertél menni. Ha meg nem, akkor akkor ez van, de legalább megpróbáltad.
2018. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!