Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eddig hány szakításon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig hány szakításon vagy túl és mi volt az oka? Te vagy a párod kezdeményezte általában a szakítást?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, légyszi.
2023. júl. 12. 13:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nulla. Jól választottam már elsőre.
2023. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Mégis mi kifogásolnivalót találtatok a válaszomban?
2023. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12-es, szerintem hibatlan valasz. Talan arra gondolnak, hogy megcsaltad az elsot, mert nem fejtetted ki jobban, es ez alapjan iteltek meg a valaszod.
2023. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem megcsaltam, igaz ezt tényleg nem írtam. Csak chateltünk plusz már régebbről ismertük is egymást. Még randi előtt szakítottam az akkori párommal, akivel már beszélgetni se tudtunk addigra már semmiről
2023. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Összesen 3 szakításon vagyok túl. 2-t én kezdeményeztem, 1-et a másik fél.


Már most házas vagyok, úgyhogy remélem válni nem fogok :D


29N

2023. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megcsaltak. 40férfi
2023. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. gyerek probléma - nem akart aztán még is

2. távolság, nem volt sok de valakinek fel kellett volna áldoznia a munkáját és távol került volna családtól barátoktól...egyikünk sem akarta

3. megcsalt

4. ismét gyerek probléma

2023. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1. Tinikénk jöttünk össze, és 3,5 év után annyit változtunk, hogy szakítás lett a vége. Nem én kezdeményeztem, de eleég hamar elfogadtam/'megértettem', és továbbléptem.


2. Elég sok traumája volt, és én nagyon meg akartam oldani mindet - ami utólag nem gondolom, hogy tényleg ennyire az én feladatomnak kellett volna tekinteni. Aztán megcsalt, amikor már eleve látszott, hogy ezt nem lehet folytatni és szakítottam.


3. Megpróbáltunk együtt élni, de nagyon rossz időszakban, ami felnagyította a különbségeket köztünk. Ő szakított velem, és elég nehezen fogadtam/fogadom el, mert nagyon sok minden passzolt a hibák ellenére. Értékrendünk nagyon megegyezett, de hosszútávon másra vágytunk, így csak időpazarlás lett volna húzni azthiszem.


25F

2023. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!