Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert olelgetett szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olelgetett szakitas vegen, ha o kezdemenyezte?

Figyelt kérdés
Voltak aprobb vitaink, tobb is es besokallt. Az elejen amikor felvetettem ennek a gondolatat kb padlon csuszva konyorogtem hogy ne, sirtam. Majd hazamentem. Atgondoltam a dolgokat, hogy kb idiotat csinaltam magambol es megfogadtam ha leakarja zarni elfogadom es megkerem koltozzon el addig amig osszeszedem a cuccaim. Igyis tortent. Meglepodott egyebkent. Es a vegen ott olelgetett es en mindenben szamithatok ra.. igazabol gondoltam aham persze, azert nem oldjuk meg hanem inkabb elengedsz. De elfogadom a donteset. Ferfiak erdekelne, hogy ilyenkor miert csinaljatok/ mondjatok ezt? Nem sirtam; nem konyorogtem neki.
2022. júl. 25. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első exem még sírt is mikor dobott, szóval fuck logic.
2022. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eznemlényeges ***** válasza:
100%

A szakítás ellenére még mindig kötődik hozzád, azért ez nem szokott az egyik pillanatról a másikra eltűnni, idővel majd persze igen.

Lehet csak "jól" akart elválni tőled, békességben, s ezt csak úgy mondta hogy megnyugtasson.

Az is lehet, hogy az egész szakítást nem is gondolta annyira komolyan, ha ennyire meglepődött hogy arra kérdet hogy költözzön el, de hát ilyennel nem szabad játszani, jól tetted hogy elküldted.

Szerintem ezt nem csak a férfiak csinálják ezt, hanem úgy általánosságban az emberek, ha megakarják valahogy nyugtatni a másikat szakítás idején, hogy egy kis komfortot nyújtsanak neki.

2022. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
A szakítás ellenére sem fognak egy pillanatról a másikra megszűnni az érzelmek és nem fognak eltűnni az emlékek. Gondolom nem szeretett volna haraggal elválni, de ilyenkor az a legjobb hogyha nem keresitek egymás társaságát. Úgy könnyebb a felejtés és az elengedés.
2022. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Engem 3 hónapja dobott a szerelelmem. Ra egy honapra pedig szarrá alázott.
2022. júl. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!