Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon van értelme sexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van értelme sexkapcsolatot kezdeményezni az exemmel?

Figyelt kérdés

Szakítottunk,mert a párom kisfia és a családja(az exe aki előttem volt )nem tud elviselni,és így nem találkozhatna a gyerekkel,így döntenie kellett,a gyereket választotta.

Szeret,és még én is őt,bár már nem szerelemmel,mert sajnos a történések és az hogy nem mellettem maradt a gyerekkel szemben,a szerelmet kiöltèl belőlem.

Én ajánlottam,hogy lehetne köztünk ilyen titkos sexkapcsolat,mert igényem van rá,nagyon jó volt vele de nem tudom,hogy ez jól végződne-e.

Maga a titkos viszony nagyon vonzó számomra,ha csak rá gondolok, forróság tölt el.

Van,akinek ez működött ,lehet-e ezt tényleg érzelmek nélkül csinálni,mert visszakapni nem akarom,viszont a sex vonz.



#Ex és sex
2020. jún. 10. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, soha nem fogsz tovább lépni. Keress olyat, akivel minden tekintetben boldog tudsz lenni.
2020. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A legrosszabb ötlet amit most tehetsz
2020. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az egyik volt exem ajánlotta ezt a megoldást,belementem.Brutális érzelmi ámokfutás lett belole a részérol.

-Ha nem szeretsz miért fekszel le velem?

-Csak arra vagyok jó neked?

meg ilyenek,garmadával,szerintem nem jó 5let.

2020. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Rossz döntés. Inkább kezd egy új pasival. Most számodra lehet nehezebbnek tűnik de később jobb lesz.
2020. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem hogy ezt fogjátok írni.

Viszont ha szeretném visszakapni,mit tudok tenni ?

Gondoltam ezzel talán felmelegedünk,és vissza tudom szerezni.

Mert közben erre a gyerek kérdésre is kitaláltam valami nagyon jót

2020. jún. 10. 13:56
 6/18 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. Megpróbálhatod megbeszélni vele mire gondoltál hisz veszíteni valód nincs. Azonban sosem lesz olyan mint előtte ha mégis összejön.
2020. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#5-ös Pont erre célozgattunk, már most ütöd a kérdésed, ahol azt írtad, hogy már nem szereted. Nem lesz ennek jó vége!
2020. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Beszéltünk arról,hogy ezt hogyan lehetne megoldani,és tudom,hogy a nő az orránál fogva vezeti a fiú miatt,mert vissza akarja szerezni.

Tudom,hogy neki nem kell,nem véletlen hagyta ott anno.

De engem gyűlölnek,és ha én ott vagyok,nem láthatja a gyereket .

Így erre semmi jó megoldás nincs.

Majd idővel O is rájön, hogy csak megvezeti a csaj,hogy ezzel majd vissza tudja szerezni,de ha rájön,hogy nem megy,akkor a volt párom sem láthatja a gyereket és úgyis mellettem fog kikötni.

Szóval ez mindenhogyan nehéz.

Ezért gondoltuk,hogy így talán sexkapcsolat címszó alatt együtt vagyunk,de mégsem.

Így érthetőbb?

Mint írtam,szerelmes nem vagyok,de természetesen szeretem,és ha lehetne,egy ilyen dolog miatt nem veszítenèm el.

Valahol óriásit csalódtam benne,de nem várhatom el,hogy elhagyja a gyereket.

2020. jún. 10. 14:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez érdekes. Nekem is van előző kapcsolatból gyermekem és az anyja egészen egyszerűen nem szabhatja meg hogy ha a párom ott van velem a gyerek nem lehet. Visszaél a poziciójával a volt asszonyka. Azért ha a párodnak lenne egy kis töke el lehetne magyarázni az exnek hogy is működik ez itt a földön úgyhogy szálljon le a fellegekből. Gyerektartást fizet?
2020. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9 ez a gyerek akkor született amikor mi már együtt voltunk

Így eleve vagyon nehéz volt a helyzet

És mivel a csaj azért is szülte meg a gyereket hogy ezzel visszakapja,most egyfolytában rajta lóg, mindenèrt hívja,és tudja ha mi együtt vagyunk,akkor nem tud olyan sűrűn menni a gyerekhez,nem fogom eltűrni hogy állandóan ugráltassa mert ezzel akarja visszaszerezni.

És tudja a párom hogy állandóan vitáink lennének,állandóan a gond lenne,és be kell látni ez így is lenne.

Nem tudom mi a normális,havi egy vagy két láthatás,de a csaj bármikor a közelben van hívja őt és mondja hogy jajj gyere egy puszira itt a fiad stb.

Na ez szerintem nem annyira normális ha egy két éjszakás kalandból gyerek születik.

De a párom idáig van ,kisfiú,az első babája a volt feleségétől meghalt,így most ebben van a vigasz,őt láthatja,de sajnos ehhez az kell hogy én ne legyek a közelben

2020. jún. 10. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!