Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem a szakításunk után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem a szakításunk után mindenkinek szid. Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés
Nemcsak, hogy szid, hanem hazugságokat terjeszt. Nem gyerekről van szó, hanem felnőtt férfiról.
2020. ápr. 26. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Levezeti a dühét.
2020. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy magát takargassa. Így magyarázza be az agyának, hogy nem ő volt a hibásabb a kapcsolatban.
2020. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Én arra tippeltem, hogy védekezési mechanizmus. Ő szakított (utólag kiderült hogy más nő miatt) és mindenki elkezdte b*sztatni (de még a haverjai is - ők sem tudtak az új nőről) hogy mekkora hülye, hogy szakított és próbálták rám beszélni...Aztán gondolom elege volt ebből, hogy kapja az ívet és elkezdett valótlan dolgokat állítani rólam, hogy "védje magát", hogy "miért is szakított"...Nagyon szánalmasnak tartottam és jelenleg is annak gondolom.


Abban van/volt szerencsém, hogy akik valóban ismernek, és a kapcsolatunkba is belátást nyertek (közeli barátok, családtagok) nem hitték el. A többi pletykással meg nem kell foglalkozni.

2020. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Férfi egó. Ha te szakítasz vele, akkor dögölj meg kb., mert ő a főnyeremény, tőle jobb nem létezik, hogy merészeled kidobni!

Ha ő szakított veled, mi az, hogy nem halsz meg a bánattól, mi az, hogy nem törsz össze teljesen, hogy merészelsz mosolyogva kilépni az utcára!

Kb. ennyi, nem kell túl sokat belelátni.

2020. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!