Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon van értelme sexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van értelme sexkapcsolatot kezdeményezni az exemmel?

Figyelt kérdés

Szakítottunk,mert a párom kisfia és a családja(az exe aki előttem volt )nem tud elviselni,és így nem találkozhatna a gyerekkel,így döntenie kellett,a gyereket választotta.

Szeret,és még én is őt,bár már nem szerelemmel,mert sajnos a történések és az hogy nem mellettem maradt a gyerekkel szemben,a szerelmet kiöltèl belőlem.

Én ajánlottam,hogy lehetne köztünk ilyen titkos sexkapcsolat,mert igényem van rá,nagyon jó volt vele de nem tudom,hogy ez jól végződne-e.

Maga a titkos viszony nagyon vonzó számomra,ha csak rá gondolok, forróság tölt el.

Van,akinek ez működött ,lehet-e ezt tényleg érzelmek nélkül csinálni,mert visszakapni nem akarom,viszont a sex vonz.



#Ex és sex
2020. jún. 10. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ilyen töketlen férfit te jó ég.Ha fizeti a gyerektartást láthatási joga van és az anyuka nem tilthatja meg csak nagyon erős indokkal amit bizonyitani is tud.Ilyen dolgokra ott a biróság és az sem világos miért hagyja magát zsarolni?????
2020. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocs kérdező de szánalmas ez a pali. Nálam 2 éves volt a kislány mikor a kapcsolat gallyrament. Éltem a saját életemet úgy hogy mellette a kislányommal is foglalkoztam. De azt nem hagytam hogy azúj párkapcsolat rovására menjen. Nem volt egyszerű de megoldotta. Azóta született még két lányom. A nagylány már 16 éves. Jön hozzám a hétvégén. Jó a kapcsolatunk.A pasidnak nagyon a sarkára kellene állnia. Mielőbb.
2020. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A láthatást nem tiltja meg,de az ilyen véletlen találkozók amiket itt szervezget a csaj,miattam nem működne

És a párom annyit szeretné látni a gyereket amennyit csak lehet hogy ne apa nélkül nőjön fel.

És én útban vagyok ebben,mert én nem mehetek oda nem láthatom a gyereket a közelébe sem mehetek mert én vagyok a szemét nő aki utána összejött vele és szerinte miattam veszítette el

Csak sajnos nem fogja fel hogy én ezer éve ismerem őt nagyon jóban voltunk mindig és kb 2 hónap múlva jöttünk össze és rá egy hétre tudtam meg hogy terhes a csaj.

Már akkor el kellett volna hagynom,mert akkor nem fájt volna ennyire

2020. jún. 10. 15:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor te nem mész az ilyen talikra és kész. de akkor is ezért szakitani???
2020. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát igen,ezért szakít.

Nyilván erősebb a fia iránti szeretet,mint irántam.

Ugyanis mindenki számára egyértelmű amit a csaj csinál.

Csak neki nem tűnik fel.

Most nagyon nagyon boldog hogy van egy fia akivel sokat lehet.

De majd ha rájön a csaj,hogy ezzel nem szerzi vissza,akkor maradnak a kötelező láthatások,és máris minden változik.

De én addigra már nem leszek.

Szerintetek mi lenne a legjobb,nyilván ha eltűnnèk,és nem is jelentkeznèk már nála ?!

Tényleg nem tudom mit csináljak..ez a kis titkos viszony jó lett volna,de így nem fogom tudni visszaszerezni

2020. jún. 10. 15:23
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt el kell engedni.Ne is akard vissza szerezni ő sem állt ki melletted inkább dobott és persze szeresse a fiát és foglalkozzon vele ezt igy kell de hogy hagyja magát zsarolni és egy inkább szakit minthogy a sarkára álljon hát elég gáz....Keress mást akinek fontos vagy.
2020. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12 es vagyok. Ne legyél pótlék. Kezdj új életet. Keress egy olyan pasit akinek TE vagy az első.
2020. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Lesz másik, kevesebb problémával
2023. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!