Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme egyáltalán, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán, ha szólok neki?

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban élünk fél éve. Azóta gyakorlatilag alig van köztünk bármiféle kommunikáció. Többször elmondtam már neki, hogy így nekem nem működik és kell, hogy beszéljünk. Azt állítja, hogy ő béna ebben, majd ha találkozunk, akkor úgy is olyan lesz, mint előtte. Személyesen valóban be nem áll a szája és mindig szeretget, de ez most kevés. Teljesen kiégtem. Április végén beszéltünk utoljára, azóta valahogy nem jutottam eszébe. Persze arra van ideje, hogy Facebookon idióta videókat osszon meg. Sokszor átgondoltam, nem akarom ezt folytatni. Van értelme megmondanom neki? Úgy se keres, akkor pedig a lezárás is csak az én igényem. Ha neki ennyire mindegy a kapcsolatunk, akkor lehet annak sincs értelme, ha ezt megmondom neki. Majd ha legközelebb eszébe jutok, akkor megtudja. Vagy mit kéne tennem?


28N


2020. máj. 10. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem kapcsolat. Ergo nincs mit lezárni.
2020. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Huha, 28 eves letedre elegge bele vagy ultetve a hintaba. Hidd el van millio egy olyan pasi aki ugyanolyan mint o, de vele ellentetben melletted allna...
2020. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem magad miatt zard le. Ird meg v mondd meg neki es lepj tovabb. Mindig kell a lezaras.
2020. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
28 eves vagy... ez semmi, de zard le, ugy korrekt (magaddal szemben).
2020. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, pl. telefonálni sem szoktatok? Azt tudom, hogy vannak emberek, akik nem szeretik a chat-et, inkább felhívnak telefonon...

Ha ti elvileg távkapcsolatban vagytok, akkor nélkülözhetetlenek ezek az eszközök, amin keresztül tartjátok a kapcsolatot. Egyáltalán milyen gyakorisággal szoktatok találkozni?-,-

A párod hogyan viszonyul egyáltalán ehhez az egészhez, vagy mibōl gondolod, hogy ō kötōdik hozzád?

2020. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félreérthetően írtam ki a kérdést. Egy évig együtt laktunk és fél éve vagyunk távkapcsolatban, nem csak távkapcsolat volt. Ezért is esik ennyire rosszul, mert nem erre számítottam. Én már magamban lezártam, nem tudok többet tenni.Telefonáltunk korábban, de mindig én kerestem, ő soha.
2020. máj. 10. 14:43
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
de mindig én kerestem, ő soha. Itt a probléma,totál egyoldalú volt eddig is,az meg ha vkit hetekig nem keresnek majd előrántanak egy dugásra nem kapcsolat még táv se.. Zárd le,részedről vége.. Igy tiszta,Ne legyél talomban Puni..
2020. máj. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!