Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek meg mi értelme volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek meg mi értelme volt, hogy rám írt, de nem akart semmit igazából?

Figyelt kérdés

Kb. novemberig voltam szeretője egy férjes nőnek, akkor abbahagytuk, gyakorlatilag az okát se mondta el, hogy miért. Azóta egyetlenegyszer beszéltünk, akkor is csak véletlenül futottunk össze egy chatoldalon, illetve az alkalmakra felköszöntjük egymást (ő kezdte ezt is). Ma meg rám írt, kérdezte hogy vagyok, aztán nagyjából annyiban merült ki a beszélgetés, hogy a macskáinkról beszélgettünk (az ő kezdeményezésére), majd végül elköszönt. Én meg már azt hittem azt írja, hogy esetleg hiányzom, vagy találkozunk e esetleg valamikor. Vagy talán arra várt, hogy majd én mondom ezeket? Miért is tettem volna, ha ő akarta abbahagyni kettőnk kapcsolatát?!


29F, 51N


2020. máj. 10. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kombinájjá'.
2020. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem az anyukáddal beszéltél? Nehéz elhinni, hogy egy 50-es nő 20 on éves pasival legyen szexkapcsban, a lottó ötös esélyesebb.
2020. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: hat az a huszonéves inkább már 30, és ha tudnád hány ilyen van..
2020. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen szerencsétlen, hogy nagypapák miatt siránkozol
2020. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: hat az a huszonéves inkább már 30, és ha tudnád hány ilyen van..


Egyet ismerek a 2400 facebook ismerősöm közül, ott is csak 15 évvel fiatalabb a fószer. Irgalmatlan ritka ez, akárhogy is mondod. Fordítva sok ilyen van viszont.

2020. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!